Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: adra, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajformázók

bugosgizi

2015. július 13.

Párom használja... Durván 3 óra az ameddig oké a haja tőle aztán csak csimbókos és csúnya. Hiába keveset visz fel akkor is problémás. Az illata jó és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Yubiri

2013. augusztus 25.

Amikor levágtam nagyon rövidre :-) a frufrum, és vissza akartam növeszteni, akkor használtam, zselé helyett. Az illata kifejezetten tetszett, és amire vásároltam, teljesen megfelelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

szgabrielle

2012. április 26.

Anyukámnak van ilyen, néha én is használom, de szerintem nem az igazi, ragad utána nagyon a haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

bendee91

2012. február 6.

Illata nagyon jo, debkb ennyi...regen hasznaltam par tincsemre elol hogy ne alljon osszevissza, de mara csak van a polcon. Elottem szolonak meg annyit mondanek, hogy miert nem hajvegapolot valaszt? Az talan meg hat is es apol jobb esetben.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

liliomlány

2012. január 29.

Nekem bevált,mert én pont nem a tartás miatt használom...:) hanem csak a hajvégekre,mert könnyen szálkásodik és ez valami megváltás neki amikor szárítás után megpödörgetem a hajvégeket vele.Olyan,mintha újjászületne:)

De ha arra használnám mondjuk -mint egyébként amire való is-(lenne),hogy tartást adjon a hajamnak,hát akkor biztos nem venném meg erre a célre valóban zsírosít ami ebben az esetben nem túl előnyös.Viszont jó az illata:) Én 5öst adok rá DE ez kizárólag csak azért történik így,amiért az első sorokban leírtam.Amúgy eggyes lenne sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 29.

mstindigo

2012. január 26.

Zsírosítja a hajat, és nem ad tartást a hajnak. Nekem is nagyon rövid a hajam, de jobb, ha semmit nem kenek rá, mint ezt. Nagyon rossz, köze sincs a profi fodrászatokban használat profi hajwaxhoz. El se használtam. A waxtól azért ne vegye el a kedveteket, csak lehetőleg fodrásztól vegyetek, náluk lehet találni nagyon jókat, amik csak minimálisan zsirosítanak, és nagyon szép tartást adnak. Sokkal jobb a wax, mint a zselé, csak nem ez. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

emito

2012. január 13.

Nagyon zsíros, nem tudtam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Nagyon zsíros, nem tudtam használni.

Irish

2011. december 23.

Zselé helyetti alternatívaként kezdtem használni, de hiba volt. Frissen felkenve csuda klassz, de pár óra elteltével elnehezítette a hajam és úgy néztem ki mint aki már hetek óta nem mosott hajat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 23.

adra

2011. augusztus 6.

3as erősségű, jó illatú. Teljesen megfelelő babahaj belövésére, esetleg szénakazal rendberakására. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

kitkat.0810

2011. augusztus 2.

nekem nagyon bejött, jól rendberakja a szana-szét álló bébihajaim, olcsó és tetszik az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin
Vitaminok: Panthenol

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.