Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az antibakteriális hatású „Hautrein” SOS gél azonnali segítséget nyújt a pattanások ellen. Szalicilsavat tartalmazó formulája gyorsan leszárítja a pattanásokat, és megakadályozza az újak képződését.

Ár: 400 ft , Eladó: mSzandika
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Esztergom, fizetés: Foxpost, postán maradó, személyes átvétel Esztergom

balankaa01

2020. július 23.

Soha sem voltam hajlamos pattanásosodásra, még menstruáció idején sem pöttyösödök ki, tényleg nagyon ritkán jön elő egy-egy. Most viszont, hogy a napom nagyrészében egy szövetdarabba szuszogok, ami tökéletes környezet egy baktériumkolónia megalapítására (csak nehogy megtudják a britek, és gyarmatosításba kezdjenek), tele lettem undorító, kinyomhatatlan rondaságokkal, avagy – ahogy az Instagramon olvashattuk –, masknéval.
Ez után ne mondja nekem senki, hogy egészséges a maszkviselés, de erről majd máskor.
Igaz, hogy a maszk mögött nem látszik, de nagyon feszélyez a dolog. A rutinom szerves része egyébként a hámlasztás, de gondoltam, hogy veszek valami pattanáskezelőt. Segíts magadon, és az Isten is megsegít... vagy nem.
Ez az ízé csíp, de kétlem, hogy a szalicilsav-tartalma lenne ilyen magas :), viszont legalább fertőtlenítésre jó. Továbbá nem gondoltam, hogy ez csak megül a bőrömön, azt hittem, hogy be is szívódik. Az történt, hogy egy alkalommal, mikor húztam le a kis megszáradt gélpöttyöt, a kiszárított pattanásom teteje is lejött vele, és pigmentfoltjaim maradtak utána. 😂
Jó, erre van a C-vitamin, meg a foltot könnyebben el lehet takarni, de azért nem örülök.
Így végül is gyorsabban eltűnt a pattanás, dehát akkor többet ért volna, ha hagyom, hogy azt csináljon, amit akar, vagy nekiesek rögtön kioperálni.
Úgy döntöttem, hogy ezentúl vállakon meg háton levő pattanásokra fogom használni, ergo nem teljes pénzkidobás, de az arcomra többet inkább nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

lisbeth10

2020. június 10.

Ki szerettem volna próbálni egy terméket, ami segít a pattanások eltüntetésében, amik a havi vendégem miatt jelentek meg.
Megörültem, mikor láttam, hogy szalicilsavat is tartalmaz. Azonnali hatást, sajnos nem hoz, nem tűnnek el azonnal a puklák,
de számomra így is felgyorsította az eltűnésük folyamatát. Nem tervezem újra venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Georgina867

2020. május 24.

Barátnőmnél használtam először és nagyon bevált, másnap reggelre sokkal lejebb ment a pattanásom. Vettem rögtön én is egyet és azóta már legalább 3* újra vettem. Én esténként használom de ha otthon vagyok van hogy napközben is. Attól hogy kicsi és kevés van benne szerintem sokáig elég és nekem nagyon sokat segített. Imádom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

TahinZsofi

2020. május 24.

A szalicilsav és cink tartalma miatt vettem meg mitesszerekre, pattanásaim nincsenek. Négy hete használom, este a rutinom utolsó lépéseként. Csodát nem tett eddig, a pórusaim mérete nem változtak, azonban a fekete rész eltűnt a bőrfelszínről. Könnyebben ,kinyomhatóak' a mitesszerek tőle. Szalicisav bevezetőnek tökéletes volt, korábbi véleményben olvastam, hogy sebre használta valaki, arra is tökéletesen működik. Az ára szuper, elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

DinaSch

2020. május 11.

A tiszta ,gyógyszertári szalicilsavat cseréltem le végre rá,mert az szörnyen kimarta a bőröm.

Egy pöttynyit teszek minden pattanásra este,és reggelre rendre lejjebb viszi őket,másnapra pedig elmúlnak.

Nekem nagyon bejött,már legalább ötször újra vettem.
Igaz ,hogy egy nagyon pici tubus az egész, de így pöttyszerűen alkalmazva hónapokig kitart.

Abszolút a "mindig kell belőle legyen otthon" kategória lett Nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Nekem nagyon bejött,már legalább ötször újra vettem.

Abszolút a "mindig kell belőle legyen otthon" kategória lett Nekem.

bibike2000

2020. április 16.

Nem rossz, de vannak tőle jobbak is. Nekem kimarta az érzékeny arcbőröm, ezért máshová használom el. Picit drágának tartom, mert nem sok mindent kapunk érte. Fertőtlenítőnek jobb, ha kimar a cicám, ezzel kenem be,mert arra jó. Hűsít, hamar megszárad, az illata sem rossz, de még egyszer nem kellene. Pattanásr kenhetném ítéletnapig, semmit nem ér rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

olizbo

2020. február 20.

Gondoltam teszek egy próbát vele,mert mostanában a szokásosnál is több gyulladt pattanás lett az arcomon. Két hete használom, minden este bekenem a épp aktuálisan bedurrant pattanásaim,és pluszban használom az arcom kritikus részein,megelőzés gyanánt.Működik.Nem szárít,nem zsírosít, és szépen leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Qwerty

2019. december 28.

Pattanások ellen semmit sem ér, kenheti az ember akárhányszor a piros púpjaira, kb. minek. De a szétnyomkodott pattanásokra a legjobb. Fertőtlenít és egy vékony réteggel lezárja, megvédi a sebet, ami sokkal gyorsabban gyógyul. Már kisebb karcolásokra, horzsolásokra is ezt kenem, olyan, mint egy folyékony sebtapasz, csak amíg azokat horror áron adják, ezt szinte nulláért tudja majdnem ugyanazt. Azért csak majdnem, mert ez könnyebben lemosható. Már a sokadik tubussal használjuk, kettesével veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

berbo

2019. december 28.

Nem szabad azonnali csodát várni. Én úgy használom, hogy este, lefekvés előtt a megtisztított arcomon növekvő pattanáskezdeményekre felkenem, majd másnap reggel is, mielőtt elindulok munkába. 1 használat megállítja a növekedést, 2 tompítja a dudort, 3 után már csak picit látszik a helye. Csak és kizárólag a problémás területekre kenem, tehát a pattanásra, másként lehámlasztja az arcodat, amit több napba telik rendbehozni. Nem rossz krém, az ára pedig csodás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Kuro

2019. október 8.

adok rá négy csillagot, mert ugyan nem csodaszer, de árához képest elég szépen kordában tartja a pattanásokat. az éppen kialakulókat úgy láttam, gyorsabban felszínre hozza, a meglévőket pedig szépen szárítja, ugyanakkor a már kinyomott pattanások helyével nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone