Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az antibakteriális hatású „Hautrein” SOS gél azonnali segítséget nyújt a pattanások ellen. Szalicilsavat tartalmazó formulája gyorsan leszárítja a pattanásokat, és megakadályozza az újak képződését.

kissvera

2022. január 15.

Egy pattanás elleni készítmény sem fog csodát művelni, de ez a gél (főleg ár-érték arányban) nagyon jó és sokat tud segíteni.
Mire tudod használni:
- piros, gyulladt púp - a gél napi 2-3-szori alkalmazásával 1, max. 2 nap alatt leviszi a gyulladást, van, hogy nem is alakul ki pattanás
- fájdalmas terület, ahol érzed, hogy lesz egy pattanás - ugyanúgy napi pár alkalmazás, és teljesen eltűnik
Mire nem tudod használni:
- pattanás, aminek jól látható közepe van - a gyulladást erről is le tudja vinni, de a kész pattanást már nem fogja tudni megszüntetni sajnos (szerintem erre egyik krém sem képes)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

Mire tudod használni:
Mire nem tudod használni:

ronivarga2001

2021. október 4.

Nem szárítja le a pattanásaimat, borzalmas az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 4.

Nem szárítja le a pattanásaimat, borzalmas az illata.

mina03

2021. szeptember 15.

Tényleg szépen leszárítja a patikat, DE vigyázni kell vele, mert nagyon szárítja a bőrt. Amúgy nem rossz cucc, ha elfogy valószínűleg újra vevős. A pattanás tapasszal együtt nekem bevált kombó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

aloe.vera

2021. szeptember 14.

Nekem nem lett a kedvencem, mert már mást próbáltam előtte ami sokkal jobban bevált, viszont ár-érték arányban szerintem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Felari

2021. augusztus 28.

Nyilván nem csodaszer, mert OLYAN NINCS. Szépen összehúzza a kisebb pattikat de a nagyoknál nem igazán hoz változást. Inci nem olyan szép de spot-treatment lévén nem tragédia. Nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Nikol1986

2021. július 11.

Nagyon szuper készítmény!
Van egy hatalmas lila pattanás az arcomon,3 hónapja,aminek a gyökere nagyon mélyen lehet bent,mert kinyomni képtelenség,1x nagynehezen beérett,nekiestem hogy na végre ki tudom nyomni,és nem sikerült.ott díszeleg az arcomon 3 hónapja,mint akinek bevertek.megvettem ezt a krémet,mert amit a bőrgyógyász írt fel,az semmit sem ért,és most egyik nap véletlenül elkapartam mert viszketett,vettem egy ilyen krémet rá,hogy hátha végre sikerül eltüntetni,mert már elegem van belőle,hogy a kozmetikus is csak kínoz vele,hogy mindig csak felszúrja tűvel de ugyan úgy beérik utánna 3 nap múlva.most reggel és este kenem vele, éjszakára pedig találtam egy nagyon jó pattanás leszárító tapaszt ami úgyszintén balea termék,azt felragasztom rá éjszakára,szépen lassan úgy vettem észre,hogy kezd gyógyulni,persze ez nem fog egyik napról a másikra eltünni,de lehet érezni hogy hat a krém,mert ha bekenem akkor utánna ugye kezdenek dolgozni a benne lévő összetevők,mert nagyon csíp.találtam egy úgyszintén balea márkájú korrektort,amiben van szárító hatás,azt holnap fogom felavatni.
Sajnos rettentő zsíros a bőröm,képtelenség rá krémet találni.most tesztelem a balea termékeket hogy hogyan szuperálnak,mert vettem már L'Orealt, garniert, Yves rochert, biodermát,8 ezer forintos krémeket,és semmit sem érnek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Nagyon szuper készítmény!

Alexia

2021. július 3.

Nem igazán nyújtotta a várt hatást. :( Még kísérletezem vele, de nem fogom újra venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

latina

2021. június 7.

Hihetetlen szamomra is, de csodaszer! 1-2 nap alatt eltunteti az oriasi puklikat, melle a tapaszt is ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

Voros

2021. április 12.

Kibontva nagyon büdös, az alkohol érződik benne. Csípi is a patikat. A pattanás tapaszát jobban szeretem, az segít megállni abban, hogy ne bántsam őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Barbibby

2021. április 9.

Sokat szokott segíteni! Este arctisztitas után szoktam felvenni és reggelre csillapítja a gyulladt pattanasokat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone