Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hármas hatás a bőr látható javulásáért - mindez egy termékben. A fekete, aktív szenet tartalmazó arctisztító hatékony a bőregyenetlenségekkel szemben, pórusmélyen tisztít és küzd a pattanások ellen. Mattabb és érezhetően letisztultabb bőrt eredményez.

Bettiikeee

2019. május 28.

Radirozashoz tokeletes
Maszknak felkentem es egette a fejem :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Radirozashoz tokeletes
Maszknak felkentem es egette a fejem :(

lara02

Korcsoport: < 18
2019. május 20.

Megvagyok vele teljesen elégedve. Fél éve vettem az elsőt, és ha rendszeresen használom akkor egyátalán nincsenek pattanásaim. Végre egy olyan fekete masz, amit könnyű felvinni, könnyű lemosni, megfizethető és még használ is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 20.

rosaliestactics

2019. május 1.

Engem abszolút megnyert! Megfizethető áron kapok meg egy olyan arcmaszkot, amelynek a felvitele rendkívül egyszerű, akárcsak a meleg vízzel való lemosása. Az eredmény pedig puha és tiszta bőr. Lehet, hogy beképzelem magamnak, de mintha valamelyest egy picit szépítene is a bőrképen a használat után. Nincs kellemetlen illata és nem sérti a bőrt sem, hiszen a szemcséi kellemesen dörzsölik a bőrt, s nem durván. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

ViktoriaLugosi

2019. április 11.

Számomra nem egy csodaszer, de szépen megtisztította az arcom. Az arcomról lemosni kissé nehézkes, de összességében szuperül funkcionált arctisztítóként, arcradírként és arcmaszkként is. Bátran tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Szilvimoncsi

2019. február 16.

Azt hallottam, hogy ha szolizás előtt bőrradírozok, akkor jobban barnulok... Barátnőm kezembe nyomta ezt, hogy próbáljam ki. Én az egész testemet leradíroztam vele és látványosan jobban fogott a szolárium :)
Lemosni tényleg picit nehézkesebb mint pl a tusfürdőt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Lemosni tényleg picit nehézkesebb mint pl a tusfürdőt.

fvivienn196

2019. január 5.

En szemely szerint nagyon szeretem .
Masodjara veszem újra, az a tapasztalatom hogy amikor hasznaltam szebb volt a bőröm. Habar volt egy Image-s arckezelesem (azóta csoda valtozas a borom) de mellette ezt hasznalom es szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

En szemely szerint nagyon szeretem .

messin

2018. szeptember 30.

Nagyon sűrű, nehéz felvinni és nehéz lemosni is. Szerintem radirként nem működik, annak kevés. Maszkként egy fokkal jobb, de hatását nem igazán észleltem. Biztos, h nem veszem újra, az is lehet, h ezt sem használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

lovecreams

2018. szeptember 13.

A Hautrein családból az összetevők alapján ez tűnt a legjobbnak, ezért esett erre a választásom. (ebben is van alkohol, de elég hátul)
Érezhetően tisztább és mattabb bőrt varázsol, ha pattikra kenem, valamit halványít is rajtuk. Max. heti 1x használom, inkább pakolásként.
Drogériás szinten jó termék:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Drogériás szinten jó termék:)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.