Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 1.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szilikonmentes sampon minden hajtípusra trópusi illattal.

Wiwienna

2019. szeptember 15.

SENKINEK SEM AJÁNLOM! undoritó, ragacsos és zsíros lett tőle a hajam...Nagyon hosszú és nagyon dús hajam van és megmondom őszintén elég kisérletezgető tipus vagyok (ilyen kókuszos dolgok terén,mert imádom a kókusz-illatot) és eddig egy samponnál sem tapasztaltam ezt..
Mielött elkezdtem használni, heti 1x mostam hajat, nagyon maximum 1x, de "hála" ennek a samponnak, ugy bezsírosodott h 2 naponta aztán kénytelen voltam... először azt hittem h a balzsamom a hibás (mivel az olajos GlissKur) de aztán fokozatosan rájöttem, hogy ez volt az igazi tettes...
tetszett az illata, meg az ára is..bevallom azért vásároltam meg - még jó hogy nem volt drága- de igyis nagyon megbántam! KUKA, minimum...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

adrika0417

2019. július 2.

Én ma próbáltam ki először. Illata isteni finom 😋. Jól habzik, meglepően nem ragad utána össze a hajam és könnyű kifesulni. Hajam eddig nem nagyon szerette a Baleas samponokat, kíváncsi vagyok erre hogy reagál. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Purrfect

2019. június 5.

Az illata inkább nekem a tuti frutis energia italhoz hasonlít. Jól habzik,extra nincs benne, de nem is csinál bajt. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

theodora19

2019. május 20.

Az illata miatt vettem meg, a hajat nem zsírosítja, de az illata hamar elillan. Hasonló a többi alap Baleás samponhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide