Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Saku28, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Arcmaszk hialuronnal
  • 6-szoros hialuronsavval, ásványi komplexszel
  • Intenzíven hidratál*, csökkenti a kisebb ráncokat**
  • Feszesebb és simább kinézetű bőr.

*24h hidratálás; már egyszeri használat után

**1 óra után csökkenti a ráncok mélységét

Eniko0514

2023. augusztus 31.

Felkentem az arcomra és annyira irritálta, hogy muszáj volt lemosnom…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

Felkentem az arcomra és annyira irritálta, hogy muszáj volt lemosnom…

redmoon

2023. július 3.

2023.06.29. Én is úgy gondolom, hogy ez inkább egy krém. Ha vékonyan viszem fel, megeszi a bőröm, ha vastagon, megfulladok alatta. Állagra egy kellemes gél, az illata nem rossz, de túltolták benne a parfümöt. Ennek a mennyiségnek a fele is elég lett volna. (Bár én kihagytam volna belőle. ) Pattanásokat, irritációt nem okoz, de hagy egy kellemetlen réteget, amit alig várom, hogy lemossak. A maradékot bemasszírozni és az arcom hagyni? Esélytelen... Hidratálni hidratál, puha utána az arcom, de azt hiszem, nem fogom újravenni.
2023.07.03. Nem esett jól az arcomra kenni, úgyhogy szégyenszemre felkentem a férjem és jómagam könyökére, talpára, lábfejére. :D Egyet el kell ismerni... Kiadós adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 3.

inspiredina

2023. június 25.

Hát nem igazán tudom értelmezni ezt a terméket, szerintem ez csak egy krém, kiadagolva, ahhoz meg elég drága és környezetterhelő a csomagolása. Nálam hatása sem volt igazán, de nem is volt rajtam sokáig, nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 25.

Shenzi

2023. március 10.

Újabb kis csodaszer, amit sajnálok, hogy nem pumpás kivitelben árulnak. Állaga miatt időt kell neki szánni, mert nagyon folyós, én apránként masszíroztam arcra, nyakra és dekoltázsra. Hagytam beszívódni, majd a maradékot lefekvés előtt letöröltem nedves kendővel. Megdöbbentő volt, hogy reggelre a szemem körüli apróbb ráncok gyönyörűen kisimultak, amit eddig a több ezres, márkás hialuron sem ért el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 10.

mmmmmaaja

2023. március 3.

ugyan nem túl szép az incije, de egy orrfújós időszak után csak ez teszi rendbe az arcomat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 3.

Honeyhair

2023. február 20.

Nem akartam elhinni, hogy 229 Ft-ért ilyen jó kis arcpakolást lehet kapni. Az összetevőivel meg vagyok elégedve (bár van benne alkohol, az semmilyen problémát nem okozott), a krémzselé állagát imádom, és a hatása is teljesen rendben van. A bőröm szinte teljes egészében beitta, és szépen hidratált, feltöltött, kisimult lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 20.

xszsx

2022. augusztus 30.

Kellemes állaga van, igazi kényeztetés, könnyen beszívódik. Másnap reggelre egyenletesebb és üdébb lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

FashionAddict

2022. május 28.

Isteni, frissítő illata van, könnyű és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 28.

Isteni, frissítő illata van, könnyű és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Gajgaj

2022. április 29.

Kellemes állagú, jól hidratál. Csak pakoláskènt használható,mert nem szívódik fel teljesen. Ha sokáig masszírozom a bőrömbe, akkor kis darabkákba kezd összeállni és lehullani (ellentétben más Balea arcpakolással). Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

writa

2022. március 9.

Nekem nem jött be. Hidratál, de nem szeretem az állagát és a bőrön hagyott réteget sem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

A réz-glükonát a glükuronsav rézsó formája, amely a hialuronsav építőköve. Az összetevő segíti a víz és más anyagok bőrön belüli szállítását, illetve valószínűleg elősegíti még a sejtregenerációt és a sebgyógyulást is.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék