Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Saku28, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Arcmaszk hialuronnal
  • 6-szoros hialuronsavval, ásványi komplexszel
  • Intenzíven hidratál*, csökkenti a kisebb ráncokat**
  • Feszesebb és simább kinézetű bőr.

*24h hidratálás; már egyszeri használat után

**1 óra után csökkenti a ráncok mélységét

xszsx

2022. augusztus 30.

Kellemes állaga van, igazi kényeztetés, könnyen beszívódik. Másnap reggelre egyenletesebb és üdébb lett tőle az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

FashionAddict

2022. május 28.

Isteni, frissítő illata van, könnyű és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 28.

Isteni, frissítő illata van, könnyű és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Gajgaj

2022. április 29.

Kellemes állagú, jól hidratál. Csak pakoláskènt használható,mert nem szívódik fel teljesen. Ha sokáig masszírozom a bőrömbe, akkor kis darabkákba kezd összeállni és lehullani (ellentétben más Balea arcpakolással). Illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

writa

2022. március 9.

Nekem nem jött be. Hidratál, de nem szeretem az állagát és a bőrön hagyott réteget sem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Haa314

2022. január 3.

Azért adok neki 3 csillagot mert az illata nagyon finom lenne egy férfi parfümnek, de nem arcmasznak.
A maszk állaga kellemes, utána puha tőle az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

A maszk állaga kellemes, utána puha tőle az arcom.

Dorina07

2021. november 1.

Új termék volt az üzletben, ezért gondoltam, hogy kipróbálom. Nem fűztem hozzá sok reményt, de nagyon megszerettem, azóta már többször újravásároltam. Nagyon jól hidratál, hűsítő érzést nyújt az arcbőrnek. Használata után nagyon jó puha a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Serena0123

2021. október 30.

Nagyon jó kis pakolás, annak akinek száraz a bőre. Engem sajnos túl hidratált. Eléggé be itta az arcom, finom puha lett a végeredmény, viszont másnap reggel nagyon olajos zsíros lett az egész. Úgy fénylett mint egy diszko gömb. Megjegyezném semmi arckrémet nem szoktam pakolásokra használni...Ajánlom azoknak akiknek száraz, feszülő, zsírosodásra nem hajlamos arcbőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

in0ra

2021. október 16.

Engem is meglepett, de nagyon bevált ez a maszk. A 2 kis tasak nekem nem fogy el egyszeri használatra, ráadásul tényleg segít a hűvösebb időben az enyhén vízhiányos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Saku28

2021. július 28.

A hidratáló hatása miatt vettem, valószínűleg még nem létező ráncaimon sokat nem változtat. :D Elég fura az állaga, ecsethez túl zselés, spatulához túlságosan folyik. Nem igazán jött be, nagyjából olyan, mint bármelyik Balea maszk, csak ezzel rosszabb bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék