Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 8.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajápoló tej száraz, töredezett hajra.

Eszter4

2018. május 27.

Az illata elég jó :) Szépen beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Az illata elég jó :) Szépen beszívódik

nita99kasler

2018. március 22.

Már a második flakonnal használom. Én nagyon szeretem az illatát, pedig elég intenzív, és hajmosás után 2nappal még mindig érezhető. Csak a hajvégeimre használom. Nedves hajra viszem fel, és hagyom kb fél órát még a hajturbánban. Nagyon jólfésülhetővé teszi az egyébként töredezett hajvégeimet. Az ára is nagyon kedvező.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

mamendesz

2018. március 12.

Sajnos az én zsíros hajamra nem ideális, egy kínszenvedés volt a felkenése után hajat szárítani. Maradok a fújós balzsamoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

pinkprincess112

2018. február 23.

Sokszor újravettem, mert eleinte belevoltam zúgva.
Később már irritált az illata, nem lehetett elkenni a hajamon, olyan volt mintha viasszal bevonná és idegesítően ragacsos lett mindig a hajam
és miután felébredtem a rózsaszín ködös szerelemből rájöttem, hogy nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Sokszor újravettem, mert eleinte belevoltam zúgva.

PattiiT

2017. december 30.

Igaz csak csekély alkalommal használtam a terméket, viszont eddig 100%-ig bevált. Hajmosás után kifésülhető volt a hajam, ápolt. Eddig olajakat használtam, de gyűlöltem őket mind felvinni/szétoszlatni, mind megszárítani vele együtt. Tehát mivel hajápoló tej, ezért szerintem remek textúrája van. Illetve még fonatokban is használtam, amikor kissé zsíros volt a hajam könnyebbé tette a fonás elkészítését és jobban is nézett ki. Mellesleg az illata és az ára is kifogástalan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

panka987

2017. december 22.

A kócos nagy loboncomat szépen ki tudom fésülni és ki tudom szárítani! Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Nagyon szépen hidratálta a kiszáradt hajamat. Teljesen megéri az árát. Ha megfelelő mennyiségben használja az ember lánya, akkor sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

TusKa

2017. szeptember 20.

Nem tapasztja úgy össze a hajat, mint az olajos hajvég-ápolók, de túlzásba víve elnehezítheti a hajat.
Piszkosul finom édes gyümölcsjoghurt illata van, de aki érzékeny az erős illatokra kerülje el.
Törölköző-száraz hajra (nem fejbőrre, hanem a hajtömegre) alkalmazva vált be nekem a leginkább.
Extrémen sérült, száraz hajra tiszta szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Extrémen sérült, száraz hajra tiszta szívvel tudom ajánlani.

3366

2017. május 5.

Ez a hajápoló tulajdonképpen arra jó, hogy elméleti síkon tápláld a hajadat. Lélekben megnyugszol, hogy bizony Te megvetted és rá is kented, viszont a többi már nem rajtad múlott. Kvázi lélekápoló - az illata miatt is.Bár az igazság az, hogy nagyon nem is vártam semmit sem tőle, mivel olcsó is és Balea is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

timeadombi

2017. április 15.

Szeretem, bár elég nehezen fogy el. Isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Szeretem, bár elég nehezen fogy el. Isteni az illata.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol