Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothy, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Balea hidratáló hajkúra egyenletessé és simává teszi a száraz, igénybevett haj felszínét. Használatával haja rugalmassá, fényessé és könnyen fésülhetővé válik.

Kiszerelés: 25 ml

pannababo

2015. április 20.

Finom illat , majd megeszed, és a hajad a büszkeséged lesz ! Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Finom illat , majd megeszed, és a hajad a büszkeséged lesz ! Szuper!

pixielein

2015. március 5.

Régen sokszor használtam, de újabban nem látom a polcokon. A hatása már az első használatkor is látszódott. Az illata is kellemes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

jetroh

2013. december 20.

gyönyörű bársonyos lett tőle a hajam,és az illata is mennyei.
Mikor mostam,mintha folyékony selymet öntöttem volna rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

gyönyörű bársonyos lett tőle a hajam,és az illata is mennyei.
Mikor mostam,mintha folyékony selymet öntöttem volna rá.

gombirenn

2013. november 14.

Az árához képest jó, bár én csak ritkán veszek egyet-egyet lehet ezért nem érzek változást a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

mimikehh

2013. november 7.

Ár-érték arányban szerintem egész jó kis pakolás, sikerült a hajamat puhábbá és könnyen kifésülhetővé tennie, persze csodát nem művelt, de nem is vártam. Az én hajamnak ennél sokkal több kell, de ettől függetlenül nem sajnálom hogy megvettem.
Ezek mellett nekem az illata eléggé bejött, de sajnos a hajamon nem érezhettem sokáig :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 7.

x1342x

2013. szeptember 14.

Nem rossz termék, az ára igen kedvező, tartósan nem érzem a hatását, de ennek ellenére nem haragszok rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

amatar

2013. július 20.

Nem tudom, én nem tapasztaltam semmi extrát ennél a terméknél. Felkentem, vártam, lemostam, volt egy kis viszonylag kellemes műbarack illatom, viszont a hajam semmivel sem lett szebb, puhább mint amikor csak egy sima hajbalzsamot használtam, ettől vártam volna valami extrább hatást. Nem veszem meg többet, teljesen feleslegesnek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Bogirl*

2013. március 23.

A hajam alapból hajlamos nagyon kiszáradni, a Bánfi sampon és hajszesz pedig rátesz erre még egy lapáttal. A maga kategóriájában nagyon jó a Bánfi, mert egészséges, dús, hosszú hajat eredményez, de közben nagyon szárít így muszáj extrán ápolni a hajat a kúra alatt. Eddig csak kallos latte pakolást használtam, de éreztem, hogy ez már nem lesz elég. A pozitív vélemények hatására vettem meg ezt és nem csalódtam. A Bánfi összegubancolja a hajam, de ezután nagyon könnyen kifésültem a hajam. Sokkal puhább és selymesebb a hajam - bár ebben valószínűleg az új hajápolóm, a balea glatt ganz szérum is közrejátszik.
Mindenesetre szuper kis termék és nem is kell belőle sok, szóval megéri az árát. Egy negatívumot fedeztem fel: szerintem jobb lenne, ha úgy csomagolnák mint pl. az arcmaszkokat is, hogy meg van felezve a tasak, mert így felbontva elég nehéz úgy tárolni a következő hajmosásig, hogy nehogy eldőljön, kifolyjon vagy valami.. De ezért nem vonok le pontot, mert ettől függetlenül tényleg nagyon jó termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

clau1708

2012. november 27.

szupi az illata és könnyen kifésülhető utánna a hajam. szerintem veszek még belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

kivina

2012. november 15.

Szeretem ezt a terméket, a flakonos tej változatát szoktam nyáron használni amint kijöttem a medencéből. Nem szárad és jó puha marad a hajam, az illata pedig isteni. Csak nyáron használom, hozzátartozik a strandhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.