Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 7.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

csodaorszag.inwonderland

2013. november 18.

Beköszöntött a tél az almácskáim kiszáradnak.. cafatokba hámlik .Gondoltam ideje valami erősebb hidratáló után nyúlni mint amit nyáron használok . A dm-ben nézgelődve rá esett a választászom , hiszen azt írja alkalmas smink alapozásra ,száraz és érzékeny bőrre ajánlják és még UV védelemmel is elvan látva. Gondoltam ez maga a csoda ha ezt mint tudja és nem üti ki a bőröm. Hát jelentem nappalra használhatatlan legalábbis számomra , ragacsos érzetet hagy maga után és felkenés után 1-2 órával annyira fényes diszkógömbé változom ,hogy erre kár pazarolni a sminket vagy emberek közé menni..VISZONT éjszakára tökéletes ,finom az illata , tökéletes hidratál , reggeli arctisztiás után eltünik a diszkógömb effektus nem is tér vissza egész nap nincsenek cafatokban hámló arcrészek és a böröm sem ütötte ki se pattanás se piros foltok. Ez a krém és a sos urea-s pakolás szépen helyretette a hámló húzódó arcom de nappalra megmaradtam a jól bevált garnier hidratáló arckrémemnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

ancsablogja8

2013. március 11.

Száraz a bőröm, de mostanában a jobb idő miatt kezd jobb lenni, kevésbé hámlik már. felkentem este ezt a krémet, reggelre úgy hámlott az arcom, mint mínuszokban. Akciósan 500Ft volt, így nem sajnálom annyira, de ez borzalmasan gyenge krém. Normál bőrre biztos jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

oroszgabriella97

2013. március 7.

Véletlenül vettem meg a multkor,ugyanis mellé nyúltam. De azért kipróbáltam igaz estére.Nehezen szívódott fel,de reggelre nagyon szép lett az arcom töle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

nudli

2013. január 2.

Extra száraz bőröm van és nekem mindig az okoz gondot, hogy olyan krémet találjak ami mellett 1-2 óra elteltével nem kezd el megint húzódni, fájni a bőröm a kiszáradástól. Ez a krém nagyon jól bevált. Bőven rakok mondjuk az arcomra, tehát gyorsan fogy, de legalább elég reggelente, és estig hidratált marad a bőröm. Az olcsó ára mellett még így is nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Emily

2011. december 16.

Az ára miatt próbáltam ki. :-) Hidratálgat... :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 16.

Az ára miatt próbáltam ki. :-) Hidratálgat... :-)

magnes

2011. december 11.

Nem rossz, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 11.

Nem rossz, de semmi extra.

CherryBlossom

2011. november 15.

Az illata kellemes, de a krémet valamiért nem szerette az arcom. Szerintem kézkrémnek elkenegetem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).