Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló testápoló méz illattal, normál bőrre.

Álomszerű illatélmény és csodálatosan hidratált bőr. A testápoló gazdagon hidratálja a bőrt és óvja a kiszáradástól. Krémesen lágy formulája shea-, kakaó- és olívavajjal ápolja és bársonyosan puhává varázsolja a bőrt. A mézet tartalmazó könnyed állagú testápoló gyorsan felszívódik.

Vegán. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Horvathangelika1

2019. január 26.

Ajándékba kaptam ezt is. Nem szeretem magam krémezgetni,de gondoltam kipróbálom.
A kezem nagyon száraz,nem hittem volna,hogy segít rajta,de segített! Nem csúnya,kicserpesedett. Kb 5 perc alatt beszívódik.
A kiszerelése nagyon praktikus,nem drága.
Sose voltam oda a mézes cuccokért,enni sem szeretem. Magamnak nem venném meg.
A minusz csillag csak az illata miatt,annyira nem tetszik.. De kézkrémnek bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

A kiszerelése nagyon praktikus,nem drága.
Sose voltam oda a mézes cuccokért,enni sem szeretem. Magamnak nem venném meg.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Honey

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak