Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

black_cico

2014. május 15.

fúú, valamikor évekkel ezelőtt volt ez a kiadása, arra emlékszem, hogy olyan erősen fahéjas illata volt és, hogy szerettem :) rendben volt vele minden.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

kvitta.girl

2012. december 12.

nekem nem tetszett. Azért vettem meg tavaly,mert csillámos volt a külseje (na hát nőből vagyok), és azt hittem valami kellemes csillogó tusfürdő lesz,valami téli illattal,és meg se szagoltam a boltba.
Hazaérve este kipróbáltam és szörnyű volt számomra,teljesen férfias illattal,nem tudtam a szagával megbarátkozni,semmi nőies nem volt ebbe a tusfürdőbe.
Odaadtam páromnak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Odaadtam páromnak..

Olív

2012. december 12.

Jaj, nagyon szerettem, bár tavalyi limit termék, de még mindig emlékszem rá,fincsi volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 12.

t.greti

2012. április 11.

Szeretem ezt a tusit, karácsonyi hangulatot varázsol bármikor. Jól habzik, nem szárít. És olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

godot

2012. március 31.

Az illatát nagyon szeretem, de a többi Baleás tusfürdőhöz képest egy picit sűrű, ezért "lassan" és nehezebben lehet kinyerni a tubusból. Apróság, de engem zavar, hogy el kell számolni 5-ig, mire megjelenik a kis tusfürdőbubi a végén.
Másrészről a bolt legolcsóbb tusfürdője volt, úgyhogy ez pozitívum. Baleás mércével gyenge, a többi "nem limitált kiadás" az állaga miatt nekem jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

Ophelia

2012. március 26.

Eleinte nem találtam túl nőiesnek az illatát, aztán megbékéltem vele. Abszolút ötletes a fahéjillat, de nem örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Timibaba27

2012. február 20.

Pont a karácsony előtti készülődésben vettem és nagyon megszerettem, még zuhanyzás közben is karácsonyi hangulatom volt tőle :) Nem szárít, kedvező az ára, fahéj függőknek (mint én) meg egyenesen kötelező :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

petravilaga

2012. február 11.

Ez az egyik kedvencem, nagyon szuper illata van! A bőrömet se szárítja, az ára pedig verhetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol