Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 25.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testkrém nyugtató mandulaolajjal és egzotikus kókusz illattal. Intenzív nedvességet biztosít és védi a bőrt a kiszáradástól. Finoman krémes állagának köszönhetően könnyen eloszlatható. Vegán termék.

kisszandi

2020. április 23.

Szerencsére leárazva jutottam hozzá. Ragadt és még kukacosodott is. Kivéve ha minimáli mennyiséget használtam belőle csak. Szóval ha gyártanák sem venném újra. A teljes áráért meg pláne nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

KEAnna

2019. június 26.

Imádom a kókusz illatot, így nekem nagyon bejövős. Kicsit diszkrétebb az illat, mint amire a vélemények alapján számítottam, ezért nagyon tetszik. Nem az a bounty csokira emlékeztető mű illat, amit más kókusz illatú termékekre jellemző. Abszolút újravevős. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 26.

Csipetke

2019. március 28.

Én még akciósan vettem meg. Nem mostanában de most nyitottam ki, hogy ezt fogom használni. A csomagolás és a kiszerelés tetszik. A tégelyt még is fogom tartani magamnak. Az illata nekem egyáltalán nem kókuszos de nem is rossz. Az allaga kellemes. Gyorsan beszívódik. Még a szárazabb területeken is szépen teszi a dolgát így több használat után. Nem fogom hiányolni ha elfogy és nem tudok venni másikat. Elhasználom mert kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

vitezviki

2019. március 23.

Elég mű illata van, ami elég erős is, nem tudom mihez hasonlítani. Nekem egy kicsit ragad miután megszárad, de jól hidratál, így kézkrémként szerintem el fogom tudni használni. Ha teljes árat fizettem volna, kicsit csalódott lennék, de 199Ft-ért leárazva nekem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Orchideadin

2019. február 5.

Nem tudom elképzelni hogy ebben mi a jó... nagyon kellemetlen műkókusz szaga van. Először mikor felkenem még nyugtatónak is mondanám pár másodpercig, de utána ahogy beszárad (igen beszárad és nem felszívódik) morzsolódik le a bőrről, nagy darabokban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

sün

2019. január 17.

299 Ft-ért vettem. Kb annyira kókuszos, mint a Signal Coco White fogkrémje: semennyire! Valami émelyítően édes vanília szaga van, nekem ez nem illat. Az állaga, mint egy puding. A kis jégrémes dobozkája nagyon cuki, de ennyi a pozitívum. Még jó, hogy nem volt drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

RCC

2018. december 9.

Egy ideig nézegettem, de nekem pont a tégelyes kiadás miatt nem jött be, jobban szeretem a flakonos testápolókat. Most hogy ki van árusítva vettem belőle, meglepően jó. Vaníliás-kókuszos illata van, kissé mű, de még kellemes. Az állaga nagyon tetszik, nem erre számítottam, ennél jóval vizesebb/folyósabb szokott lenni a többi Balea testápoló, Viszont kevés kell belőle, jól eloszlatható és megfelelően hidratál. Gyorsan beszívódik és nem hagy ragadós érzetet. Talán az illata lehetne kicsit visszafogottabb, de amúgy jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

LadySayuri

2018. november 23.

Kiárusítás alkalmával vettem meg, ami kókuszos azt muszáj megszagolnom, szeretem az igazi kókusz illatot magamon érezni.Testvaj és krém között van az állaga, könnyen kenhető, gyorsan beissza a bőr, nincs zsíros utóérzet. Szeretem krém <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

CataKatinka

2018. november 19.

Az illata miatt vettem meg. Régebben nem szerettem a testápolókat. De mostanság a hidegebb idő miatt rákaptam . Nagyon kellemes illata van es jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

AppleMaple

2018. október 21.

Sajnálom, hogy nem testradir, mint az icy Berry társa, úgy jobban kedvelném. Igy most csupán a csomagolása miatt vettem meg - bár nem szoktam ilyet - de pont szükségem volt egy ilyen kis tégelyre, meg amúgy limitált kiadás és nem is drága. Ha csak magát a krémet kell értékelni, akkor én átlagosnak mondanám, jobban dominál a vanilia illat, mint a kókusz, de azért az is érződik benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.