Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: unicorntheterrible, Módosítva: 2018. december 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Hidratáló, tápláló arcmaszk a puha és rugalmas bőrért, kókusz illattal. Az egzotikus aroma ellazít és nyugtatja az érzékeket. Vegán termék.

Ár: 400 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Memi1001

2019. július 5.

Nem volt rá szükségem, az ára (150ft) és a csonagolás miatt vettem meg. Egyszer használtam, nekem is beszívta a bőröm, de nedves törlőkendővel és micellás vizzel is áttöröltem az arcom. Nekem tetszett, felfrissítette a bőröm, nem okozott pattanást sem. Nem a legjobb de ennyi pénzért nagyon jó kis maszk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

farkasszandra

2019. június 1.

Cuki csomagolás, jó ár. Lemosni kézzel nehéz, első hasznalat utan pattanásos lettem (extrán). Nem bánom, hogy már nem gyártják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

kvin

2019. április 26.

Két dolog miatt szereztem be: a "jeges" jelző és a kókuszmániám miatt.
Alapvetően nem kíván krémezést a bőröm, így a hidratáló részéről nem tudok nyilatkozni. A meleg idő bejövetelével kezdtem el használni, mert egyrészt nagyon nem bírom a meleget - igen, már ez a 26-27 fokos hőmérséklet is több, mint elég - és sajnos ez meg is látszik az arcomon: felforrósodik a bőröm, kipirulok (nem rosacea, mert hideg időben mindig üde, egységes, hanem mint egy edzés után) Ilyen napokon szoktam felkenni placeboként, mert "Icy" :), jó ideig rajta hagyom, megvárom, amíg beissza a bőröm, a felesleget hideg vizes zsepivel vagy koronggal áttörlöm. Talán mintha segítene, a piros orcák rózsaszínednek és kezdik visszanyerni eredeti színűket, de ez simán lehet csak a placebo-hatás, illetve a hideg vizes "borogatás" eredménye :)
Kókusz illatot nem igazán érzek, inkább tejes-krémes illata van, hidratálás szintjén pedig ártani nem árt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Két dolog miatt szereztem be: a "jeges" jelző és a kókuszmániám miatt.

FeketeReka88

2019. március 30.

Ajándékba kaptam az egyik barátnőmtől. Nekem bevált, szuperül hidratál. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

arcoiris

2019. január 2.

Én sosem mosom le, mindig beszívja a bőröm az egészet! Valahogy az enyémnek isteni kókuszillata sincs-nemtudom miért. Nem csípi az arcom, de nem is érzek utána semmi extrát, hidratál de nem lesz varázslatos a bőröm utána. Jó példája annak hogy egy igényes / szép csomagolással bármit el lehet adni- mondjuk ebben jó a DM!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Kuro

2018. december 12.

az illata miatt vettem meg, és mert tetszett a csomagolása. na meg a mennyiség, ennyi pénzért (kiárusítva vettem 299-ért) ez hatalmas mennyiség ilyen fajta maszkból. próbáltam vékony rétegben sleeping mask-ként, úgy nagyon zsíros volt, ezért maradtam a csomagoláson írt használatnál. ha egy kis extra hidratálást vagy kényeztetést szeretne a bőröm, akkor használom, egyébként kombinált bőrre nem ajánlom rendszeres használatra. szárazabb bőrre viszont nagyon jó lehet.
5 csillagot adok, mert nem irritál, nem okoz pattanásokat, ami nálam az ilyen tápláló kencéknél azért elő szokott fordulni, főleg az ilyen típusú maszkoknál. finom az illata, és tényleg megérte az árát ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

RCC

2018. december 9.

Nem rossz, de semmi extra. Arcmaszknak kissé túl parfümös szerintem, de eddig nem irritálja a bőröm szerencsére. Kiárusítva vettem, elkenegetem, de nem sajnálom hogy nem lehet újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

ticske

2018. november 18.

Pár hónapja vettem, de eddig csak egyszer használtam. Az illata nagyon tetszett, nem irritált nem csípett, de a kombinált bőrömnek nagyon zsíros volt. Teszek vele még egy próbát a téli hónapokban majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nindzsuuu

2018. október 10.

Igazából ez csak egy maszk. Nem kell semmi extrát várni tőle. Amit ígér megtartja. Nap végi kényeztetésnek megfelel. Nekem szépen hidratálta a bőrömet. A málnás kis tesóját is beszereztem. Újravevős mind a kettő.

Az ár itt hibásan van feltűntetve! nem 899 forint. Hanem 499!
A 899 forintos ár az Icy Cocos testradírra vonatkozik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Az ár itt hibásan van feltűntetve! nem 899 forint. Hanem 499!
A 899 forintos ár az Icy Cocos testradírra vonatkozik!

ferenczifanni

2018. szeptember 25.

Nem rossz maszk, semmi extrát nem ígér, ha jól látom, de én nem is azért vettem meg, hogy kicserélje a bőröm vagy bármi:D én csak egy kis plusz gyengédségre vágyom, amit ez tökéletesen teljesít, hűsít, de ez így ősszel is jól esik, nem csodaszer, de nem is állítja ezt magáról:) akciósan 500 forintért bőven megérte, viszont a bogyósgyümis társa jobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol