Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő maracuja és frézia illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ella

2017. április 24.

Nagyon jó illata volt, sajnálom, hogy csak limitált kiadású volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Nagyon jó illata volt, sajnálom, hogy csak limitált kiadású volt. :(

csakaaa

2017. február 23.

Szeretem a balea tusfürdőit, mindig van itthon néhány, jól tisztít, habzik, nem szárít különösebben, nem okoz semmilyen problémát a bőrömnek. Ennek a tusfürdőnek az illata nem igazán tetszik, végül kézmosónak használtuk el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Florencyta

2017. február 11.

Fantasztikus illata van! Kár, hogy csak limitált kiadás volt belőle, nagyon hiányzik. Igazi nyári tusfürdő, felfrissít és nem szárítja a bőrt. Imádom, az állaga is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

napfeny

2017. január 31.

A finom illata alapján esett erre a tusfürdőre a választásom, és nagyon szerettem, amíg lehetett kapni! Nekem a zselés állaga is tetszett, mivel én a krémes tusfürdőket kevésbé szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

szanii

2017. január 3.

UPDATE: Valahogy ez a Balea tusfürdőm nem akar fogyni, pedig mindegyiket folyamatosan próbálom/használom/veszem, egyszerre több is van. Kellemes, jól habzik, olcsó is, de valamiért nem fogy, csak tologatom a polcon. Ám mégis ajánlom kipróbálni legalább 1x....

A másik két társával együtt vettem meg, a barackossal ill. a mojitossal jobban megbarátkoztam, ezzel is szeretek fürdeni, igazi Balea termék amit nagyon szeretek. 250 Ft-ért teljesen megéri kipróbálni, jó kis nyári illat, jó érzés vele fürdeni. Tetszik az illata, az állaga (rózsaszín szín + nem kifejezetten kocsonyás) és a habzása is megfelelő. Szeretem, ajánlom. Mivel a változatosság híve vagyok én már újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Betti92

2016. december 15.

Nekem ez a termék nagyon nem tetszik, inkább kézmosásra használom el. Az illata nem kellemes, az állaga az a fura zselés nem pedig az amivel kellemes fürdeni, ráadásul bizonyos területeken még irritálta is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

floweryn

2016. december 12.

Sajnos ezzel a limitált kiadással nem voltam annyira megelégedve. A szokott minöséget hozta, csak az illata ami engem zavart. Örültem, hogy elfogyott, és ezzel ennyi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

nejko

2016. november 6.

Balea tusfürdők rajongójaként erről a termékről is csak jókat tudok mondani. Az áráért nagyon jo állagú,kellemes illatú, jól habzó tusfürdőt kap az ember. Nekem nem szárítja a bőröm. Az egyetlen negatívum,hogy hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

kovacsnikoletta92

2016. október 23.

Finom az illata jó az ára és az összetevők sem annyira rosszak :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Finom az illata jó az ára és az összetevők sem annyira rosszak :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
oszieva

2016. október 22.

Egy igazi nyári illat. Bár a flakon vége felé már kicsit unalmassá vált számomra. Nem szárította bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Színezék. Lilás piros.