Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajni959, Módosítva: 2021. március 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

• Intenzíven hidratáló arcmaszk
  • C-vitaminnal és narancskivonattal
  • Óvja a bőrt a szabadgyökökkel szemben
  • Egyenletes kinézetű bőr, üde arcszín

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sunicole

2021. szeptember 15.

Nem vagyok annyira jártas a bőrápolásban, de azt tudom, hogy a parfum összetevő irritálja a bőrt. Ennek ellenére én szeretem ezt a terméket, mert nem igazán irritált és nagyon jó illata van, puhította a bőrömet is. Néha-néha belefér. Azonban itt is fennáll az a probléma, mint minden baleas arcmaszknál (legalábbis nálam): hogy nem szívódik fel, nem lehet bemasszírozni a bőrbe és nem jön le vizes törlővel sem. Pedig már csak féladagot kenek fel. Így én le szoktam mosni a maradékot, amit meg nem javasol a leírás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Amy31

2021. szeptember 12.

Ritkán mondom azt egy termékre, hogy pattanásokat okozott, hiszen annyi más tényező is lehet a háttérben, de ennek a maszknak az esetében sajnos nálam ez történt. A szövetmaszk párját szerettem volna megvenni a bíztató vélemények miatt, azonban mivel az épp nem volt elérhető, így ő jött velem, gondolván hogy nem lehet nagy a különbség. A leírásnak megfelelően használtam, 15 percig maszkként, majd a felesleget leszedve, maradékot bemasszírozva még kb. 4 órát 'ült' az arcomon amikor végül megelégeltem és lemostam.
Viselni számomra nem volt kellemes, nagyon nehéz, határozottan maszkszerű érzés volt, nem kapott levegőhöz a bőröm alatta. Az illata a citrusos műfajban akár kellemesnek is lehetne nevezhető (az elején lélekben már készültem is hogy a következő pár órában wc illatosító szagú lesz a fejem), de arcra való termékben illat meg ugye minek. Régóta nem kentem ennyi parfümöt tartalmazó dolgot az arcomra, most kifejezetten zavart is és nem kizárt, hogy ezzel az összetevővel veszett össze a bőröm.
Minimális hidratáló hatásán kívül pozitívumot nem vettem észre, de a három vörös dudort amit másnapra előhozott azt igen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

aalexaa

2021. augusztus 3.

Szépen egységesíti és nagyon puhává teszi a bőrömet. A zsíros bőrömnek kicsit túl sok, de reggelre szépen beszívódik, mondjuk épp ezért nem is használom túl gyakran, kb hetente egyszer. Az illatát imádom, számomra jó kis extra kényeztetést ad, szerintem újra is fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Mary70

2021. július 7.

Én már sokadjára veszem újra, de nem kimondottan maszknak használom, hanem éjszakai krémnek. Kellemes az illata, szépen el lehet kenni, nem csomósodik. Kicsit talán zsíros, de jelen életkorban ez nem probléma.Mindent összevetve jó kis termék, ennyi pénzért meg pláne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 7.

cshrs

2021. június 18.

Nekem szépen hidratál és barátomnak is nagyon tetszett, de annyi anyag van csak az egyik részében, hogy mindketten bőségesen felkenve tudtunk elhasználni egy adagot, szóval egyedül mindenhova IS kennem kéne, hogy ne maradjon meg, mert tartogatni nem szeretem felbontás után a dolgokat, mert már nem lesznek ugyanolyanok tapasztalataim szerint. Az illata is tetszett, lemosni elég nehéz volt. Összességében 50-50 jó és rossz a véleményem, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 18.

Marcipan11

2021. május 11.

Radírjaval együtt használom. Kellemes állag és illat, egy egyszerű kis arcpakolás, csodát nem kell várni tőle, de heti 2x kifejezetten jól esik a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

nagyniki66

2021. március 21.

Nos sajnos sok pozitív tapasztalatot nem tudok róla elmondani. A vízhiányos, de pattanásos bőrömre felkenve ugyanis lángolt tőle az arcom. Így fel sem tudtam kenni az egész arcomra, mert azonnal le kellett mosni. Eddig még krém nem okozott nálam ilyesmit, nem tudom melyik összetevője lehet a ludas. De érzékeny bőrű emberek inkább kerüljék szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

AkInImOd

2021. március 20.

Gyengébb az illata, mint a bőrradíros változaté. Állagra klasszik Baleas arcmaszk. Amíg fent volt, nem csípett, nem irritált, nehéz sem volt. Nedves vattaszivaccsal mostam le, így egy kellemes, vékony filmréteg maradt utána, és egy napig szépen ragyogott tőle a bőröm. Azonban pár napon belül rengeteg mitesszer jelent meg az állkapcsomon és az államon, aminek nem örültem, és 99%-ig biztos vagyok abban, hogy ez a termék volt a forrása. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

juditjanka

2021. március 19.

Ez is hasonló illatú, mint a radírverziója, szuperül hidratál, nagyon krémes, nekem a száraz bőröm beitta az egészet, a többivel átmasszíroztam az arcom, és így aludtam. Hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide