Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás.

Selymesen sima haj egzotikus mangó illattal.

nyuszikutya23

2019. március 5.

Sajnos ez a legrosszabb dolog, amit valaha vettem. A hajam szó szerint szalma lett tőle, kezelhetetlen és kifésülhetetlen. Emellett viszont úgy zsírosodott tőle, egy nap alatt, mintha legalább egy hétig nem mostam volna meg. Az illata elillan.. Pedig imádom a Baleás termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Yubiri

2016. szeptember 28.

Fogalmam sincs, miért vettem meg, én nem akarok minden nap hajat mosni!
Jó lenne, ha legalább az illata a hajamban maradna (addig az 1 napig....)
Csak azért 3 csillag, mert legalább ráírták, hogy "Jeden Tag Shampoo".
Pozitívum, hogy így hamar el fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Fogalmam sincs, miért vettem meg, én nem akarok minden nap hajat mosni!
Jó lenne, ha legalább az illata a hajamban maradna (addig az 1 napig....)
Csak azért 3 csillag, mert legalább ráírták, hogy "Jeden Tag Shampoo".
Pozitívum, hogy így hamar el fogom használni.

scene14

2016. augusztus 31.

Ezt a samponját imádom a Baleának,puha tőle a hajam,jó illatú,fényes,olcsó,nincs vele semmi bajom,csak kár hogy ez limitált kiadású. :/ És nem minden samponja jó. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

andi91

2016. július 28.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de őszintén szólva nekem egyáltalán nem jött be :( Az egyetlen pozitívum, hogy finom az illata, és itt vége is. Sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, a hajvégeimet pedig kiszárítja. Sajnálom, pedig annyira jó lenne, ha végre nem kéne vagyonokat költenem a megfelelő sampon után kutatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Aura87

2016. július 20.

Alacsony ára miatt úgy gondoltam, teszek vele egy próbát, mert az előző vélemények alapján ki lehet vele húzni a hajmosást +1-2 nappal. Sajnos ez nálam nem jött össze, 3 naponta mosok hajat, ezzel sajnos a 3. napon már biztosan szárazsamponozni kell. Egyébként az illata tényleg jó, nem szárítja a hajat, nem is kell feltétlenül utána balzsamozni. Azoknak, akik valóban minden nap megmossák a hajukat, azoknak jó lehet. Ők ráírták a csomagolásra, hogy Jeden Tag, de hát én gondoltam ennek ellenére ez majd valami csodaszer lesz. Rosszul gondoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

rvanessa

2016. július 20.

Nekem nem vált be, az illata nagyon jó de ez hamar elillan, a hatása nem jött be nekem sajnos. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

hedgehog

2016. július 19.

Vadászom a mangós illatú termékeket, így természetesen ezt is megvettem. Hajmosás közben isteni, igazi mangó illata van. Nagyon olcsó és nekem eddig teljesen bevált. Soha nem vettem még raktározás céljára +1 terméket abból, amiből már van otthon, de azt hiszem ezzel kivételt teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

berni88

2016. július 8.

Ez egy csoda. A hajam mostanában igen ramaty állapotban volt, levágattam mindent, amit kellett - fele hajam lett.Mondom oké, kell valami szuper kimélő sampon, és valami extra hiper szuper tápláló balzsam. A sampon rész ezzel a termékkel kipipálva. Friss, könnyed, csillogó haj, finom illat, még a balzsamozás előtt is ki lehetett fésülni. nem recsegett, nem lett sprőd. Az illata sajnos elillan, de ez legyen a legnagyobb baja.
Úgyhogy már csak a szuper hidratáló balzsamot keresem, ha lenne ötletetek, tanácsotok várom, a sampon marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

mellcsiii

2016. július 5.

Egyszerűen nem értem... a legjobb sampon eddig amit használtam. Általában - főleg nyáron - másfél napot bír ki a hajam zsírosodás nélkül. Ezzel 3 nap után is teljesen frissnek tűnik, én dúsabbnak is érzem, könnyebb kifésülnöm és az illatát is nagyon szeretem... miért nem az alap samponok ilyen jóóók? Főleg ennyi pénzért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

szgreta

2016. július 4.

6*-ot adnék, ha lehetne! Nagy kár, hogy limitált kiadás, mert a legjobb sampon, amit valaha használtam. Csodás az illata, nem viszket tőle a fejbőröm, szép tiszta és jó illatú lesz a hajam tőle. Kétszer annyi ideig kitart egy hajmosás, még a 3. napon is tudom kibontva hordani a hajam,nem zsírosít.Az ára meg több, mint baráti.Vettem rögtön egy második flakonnal, nehogy időközben elkapkodják a polcokról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.