KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 2.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szilikonmentes sampon minden hajtípusra, karamell illattal, mely gyengéden tisztítja a fejbőrt és különleges aromájával kényeztet. A B3 és B5 vitamin egészen a hajtövektől a hajvégekig gondoskodik a haj ápoltságáról. Vegán termék.

Mona29

2018. augusztus 20.

Most fogyott el az utolsó flakon, mert jól betáraztam belőle télen. Hát nem volt valami nagy ötlet.... Az illata finom, kellemes, a hajban is érezni egy darabig hajmosás után. Jól tisztított, de minden egyes flakon után azt vettem észre, hogy kb. a felénél elkezdett a megszokottnál jobban zsírosodni tőle a hajam. Sajnálom, mert jó áron vettem, eleinte tetszett is, de így biztos nem veszem újra, ha megint kiadják. :(

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ella

2018. július 22.

Nagyon megörültem neki, kellemes illat, kevésbé zsírosodó, erős haj. Mivel limitált kiadás, betáraztam belőle ötöt. Nagy hiba volt, mert az első flakon végére érve azt vettem észre, hogy baromi gyorsan hozzászokott a hajam, zsíros, törik, ragad, korpás. :( Sajnos a nagylányom haja is hasonlóképpen reagált néhány használat után. Lepasszoltam a férjemnek.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Hoagirl

2018. május 28.

Már nagyon vártam hogy a végére érjek, Nekem nem nagyon vált be. Az illata kellemes, bár a vége felé már nagyon meguntam, az állaga és a színe is olyan, mintha méz lenne. Valahogy öblítés után is ragacsosnak éreztem tőle a hajamat, ami miatt úgy éreztem nem tisztít alaposan, az igaz, hogy szárítás után ez az érzés eltűnt, de engem végig nagyon zavart. A habzása megfelelő volt és nagy mennyiséget kapunk kevés pénzért, ez mindenképp pozitívum, de ha lehetne még találni belőle boltban, akkor sem venném újra ez egész biztos.

Hoagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Vivien2101

2018. április 27.

Nekem sajnos szárította a hajamat, tisztítani jól tisztít, és imádom a karamellt, úgyhogy az is nagyon bejött, de ez a kategória nálam balzsam nélkül szóba sem jöhet :(

Vivien2101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

HDorina

2018. március 30.

Gyorsan zsírosodó hajamat napi szinten mosom így olyan sampont szerettem volna amit naponta is lehet használni. A finom karamell illata miatt tetszett meg ez a limitált kiadás. Különösebb hatást nem éreztem, puha tapintású volt tőle a hajam. Igazából arra jó, hogy a szennyeződést kimossa a hajamból de nem ápol, szépít. 350 Ft-os árához képest megtette a dolgát.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

netti1990

2018. február 18.

Nagyon szép a csomagolása :) Az illata meg valami mennyei :) 350 Ft nem is volt pénz érte.Jól habzik és tisztít.A hajam szép dús tőle.

netti1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

mscintia

2018. február 15.

Nekem alapvetően csak az illatával van bajom. Szeretem a karamellát úgy nagy általánosságban, azonban ennek valami eszméletlen émelyító az illata. Szokásos Balea minőség, jól tisztít/habzik, nagyon dús lesz tőle a hajam.

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Grandma'2013

2018. február 15.

Nagyon szeretem a karamell illatát, ezért ahogy megláttam, rögtön kellett vennem egyet. Nem bántam meg. A csomagolás szép, de ez a Baleánál már szinte nem is újdonság. Jól habzik és jól is tisztít. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó, de jellegzetes. Mosás után nem is muszáj balzsam, könnyen ki tudom fésülni a hajamat.

Grandma'2013
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 15.

mankaa

2018. január 21.

A csomagolás és az illata nagyon megfogott, de nem számítottam túl sokra. Ehhez képest szépen tisztít, nem nehezíti el a hajam és gyakrabban sem kell mosnom. Nagyon megszerettem, kár, hogy limitált.

mankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

riaraven

2018. január 18.

A csomagolása tetszett meg először, aztán az illata és repült is a kosárba. Az áráért cserébe nem vártam tőle csodákat, de tetszett az illata. Jó volt végre valami újdonság az illatok terén. :) Kár, hogy limitált, ezt szívesen újravenném!

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.