Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 27.

Kategória:   Testápolók

Testápoló kakaó illattal, normál bőrre. Ápoló shea- és kakaóvajat tartalmaz. Vegán termék.

Nicolett022

2017. december 20.

Még nyáron vettem Horvátországban, mert sikerült jól leégnem, és kellett valami nyugtató krém. Mivel azt nem találtam, a magammal vitt szintén baleás testápolóm pedig hét közepén elfogyott, a boltban ezt kaptam le először a polcról. Nagyon jól hűsítette és hidratálta az égett bőrömet, tényleg megváltásnak éreztem. :D Könnyen beszívódik, ha nem extra száraz a bőröm, akkor jól hidratál, az illata viszont nekem nem jött be. Talán ez az egyetlen olyan baleás cucc, aminek nem tetszik az illata, csak ezért kapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

beauty88lover

2017. november 27.

1€ért vettem a dmbe.nekem télen nyáron száraz a lábam de ez bevált.pár perc alatt beszívódik és ruganyossá teszi a bőröm.ha elfogy biztos újra benézek a dmbe :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

gre05

2017. június 14.

Nekem nem tetszik az illata, nagyon erőteljes. Nehezen szívódik fel, és az illata egész nap kísér. Nem szeretem, tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Jelizz

2017. február 6.

Az itteni vekemenyek alapjan vettem meg,"remenykedve,, hogy majd jo lesz. Hat csalodtam.... az illata kakaos/csokis/nutellas ilst amiert oda vagyok 😍 de sajnos nem fogom megtartani... nem hidratal ,beszivodik es semmmi se illat se hidratalas ,kukaba dobott penz volt de hat ez van 😣

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

lovereira

2017. január 14.

Imádom az illatát, finom csokoládé 😀 Tényleg nem hagy zsíros, ragadós érzetet, könnyen felszívódik. Talán kevés lehet a nagyon száraz bőrre, de normál állapotában szereti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

ladri

2017. január 7.

Egyszerűen imádom a kakaós-csokis illatát. A pumpás kiszerelése pedig egy álom. Nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

siss

2016. december 14.

Barna testápoló,ha már kakaó,akkor a színe is dukáljon.Nagyon komoly csokis-kakaós illata van.Én nem igazán csípem a tömény dolgokat,de valamiért tetszik.Szintén csak próbáltam,de mégsem szerzem be nagyban,mert könnyen megcsömörlik tőle az ember.Akár a Balea Schoko Love vagy Palmolive csokis tusijával használva tökéletes élményt kaphat aki mámort szeretne.
Ára jó,állaga szintén,könnyen beszívódik.Praktikus a pumpás kiszerelés és cuki ez a külső.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

csibeeeh

2016. december 5.

egyszerűen imádom :) nagyon édes, kakaós illata van, hasonló mint egy régebbi csokis Balea-s tusfürdőnek :) továbbá a termék hidratálása is szuper, könnyű eloszlatni és hamar beszívódik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Lactic Acid