Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Intenzíven hidratálja a bőrt, kaktuszvízzel és aloe verával.

Zskly

2020. június 9.

Hűsíti az arcbőrt, minimálisan regenerálja, kellemes érzés de csodát nem tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 9.

Hűsíti az arcbőrt, minimálisan regenerálja, kellemes érzés de csodát nem tesz.

RekaEr

2020. május 5.

Fél órát hagytam az arcomon a maszkot és nagyon szépen kisimította az apró ráncokat és egyenetlensegeket. Vízhiányos bőrömet nagyon puhává varázsolta!

Ár / érték aránya is jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Ár / érték aránya is jó!

darbarad

2019. december 7.

Lassan csak megértem, hogy ezek a balea-s maszkok nem nekem valók. Az illata számomra kis kellemes amúgy, a tasakban vagy 3 alkalomra elengendő adag van (ha ügyesen le tudod zárni) vagy arc+nyak+ dekoltázs, ki hogy szereti. Állagra picit össze-vissza folyós, de könnyen fel lehet vinni az bőrre. Beszívodni nem nagyon akart, szinte az egészet letöröltem 20 perc után, aztán kénytelen voltam egy vízes arcmosást is eszközölni, hogy ne ragadjon az arcom. Azért a leírásban lévő intenzív hidratálást én annyira nem éreztem meg a bőrömön, talán minimálisan felfrissítette, de ennyi. Arcmaszkot mondjuk leginkább kényeztetés céljából veszek vagy egy-egy esemény előtt ilyen extra lépésnek a bőrápolásban, de ő nagyon nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Lilyvalentine

2019. november 26.

Nagyon sokan írták, hogy mennyire jó, és emiatt vettem meg. Nos, konkrétan folyt le az arcomról,és 10 perc után alig maradt rajta valami,amit le tudtam mosni,a hatása elhanyagolható. Száraz bőrűeknek lehet hogy jó lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Nicu

2019. november 13.

Megvettem, itthon vettem észre, hogy alkohol is van benne. Az állaga nagyon folyós, egy tasakból jutott bőven a nyakamra és a dekoltázsomra is. A hatóidő után letöröltem nedves kendővel, lemosni esélytelen volt. Utána még lemostam, mert nem bírtam elviselni a ragacsos érzését. Egész végig egy hűsítő hatást éreztem. Semmit nem csinált a bőrömmel. Nem szárította ki, de nem is hidratálta. Illata sima alove vera. Másnapra nem okozott pattanást. A másik felét kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Viky0123

2019. október 30.

Az égvilágon semmit sem csinált a bőrömmel. Egy sima nappali hidratáló többet ér. Számomra pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. október 28.

Először nem tetszett az állaga. Az illata kellemes, nem tolakodó. Le kellett mosnom, mert fél óra után sem szívodott be. Viszont nagyon puha bababőr fogadott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 28.

Gigi95

2019. október 19.

Sokan dicsérték a Facebookon, vettem egyet. Nagyon be jött, jól be szívódott aztán olyan puha volt a bőröm mintán radíroztam volna, számomra nagyon kellemes illatú! És egy tasak nekem 5 alkalomra elég tehát 2x5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Kittusch

2019. szeptember 19.

1 csomag elég 2 alkalomra. Kicsit ragacsos érzésű lesz a végén, de viszonylag könnyen letörölhető. Nem mondom, hogy csodaszer, de nem kidobott pénz. Puha, hidratált lesz utána az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Egy próbát megér. Ennyi. A márka fátyolmaszkjai sokkal jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Egy próbát megér. Ennyi. A márka fátyolmaszkjai sokkal jobban teljesítenek.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Lásd Tripeptide-32