Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Intenzíven hidratálja a bőrt, kaktuszvízzel és aloe verával.

Kittusch

2019. szeptember 19.

1 csomag elég 2 alkalomra. Kicsit ragacsos érzésű lesz a végén, de viszonylag könnyen letörölhető. Nem mondom, hogy csodaszer, de nem kidobott pénz. Puha, hidratált lesz utána az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Egy próbát megér. Ennyi. A márka fátyolmaszkjai sokkal jobban teljesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Egy próbát megér. Ennyi. A márka fátyolmaszkjai sokkal jobban teljesítenek.

Csipetke

2019. szeptember 16.

Nem nagyon szoktam használni ezeket a baleas arcmaszkokat. Ez a kaktuszos valamiért úgy vonzott, de kár volt. Szépen feltudtam vinni az arcomra, könnyű volt lemosni is. De nekem pattanásokat és ilyen apró pici fehér miteszer szerű pöttyöket okozott. A hidratáltság meg volt. De sajnos így nem tudom elhasználni. Most szépen kezelem a pattanásaimat, pedig rendben volt mostanság az arcbőröm. Nekem az illata sem tetszett annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Kittyki

2019. szeptember 15.

Szerintem nem nagy szám, kissé ragacsos lett a bőröm, nem sokáig éreztem a hidratáltságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Leander

2019. szeptember 14.

Frissít, hidratál, feltölt. Jó kis maszk, pláne ár-érték arányban. Hátránya, hogy nem nagyon hosszú távú a hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

pingu

2019. szeptember 10.

Nekem is jól bevált ez a maszk. Az illata számomra is kellemes, annyi hátrányt említenék meg, hogy annak ellenére, hogy nem kell letörölni utána-teljesen- vagyis csak egy nedves törlőkendővel, nekem jött le rendesen belőle kis darabokban hogy az arcomhoz nyúltam :D Így kicsit vizesebb szivaccsal letöröltem és úgy oké :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

blackrainbow

2019. szeptember 9.

Nekem nagyon bejön az illata, állaga, hatása is. Gélszerű, és hűsít. Abszolút beszívja a bőröm, egész este fent hagyom. Reggelre szép hidratált a bőröm. Be kellen táraznom, mert limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

bia93

2019. szeptember 3.

Nagyon kíváncsi lettem rá, mert mindenki ódákat zengett róla, úgyhogy gyorsan el is szaladtam a DM-be, hogy megvegyem. Hazavittem, rákészültem, hogy milyen jó lesz, ha felkenem de nagy csalódás volt. Nagyon folyékony, úgyhogy első körben, hirtelen végigfolyt a kezemen, majd utána a maradékot valahogy felügyeskedtem az arcomra. Vártam vele kb. egy fél órát, de azt éreztem, hogy ezalatt semmit nem szívott be az arcom belőle. Letöröltem a többit az arcomról, de még másnap is kukacosodott mindenhol az arcomon. Ráadásul semmi különleges hidratáltságot nem éreztem. Összességében szerintem förtelmes, és még alkohol is van benne. Nem tudom, hogy mi lesz a másik felének a sorsa, de, hogy nem használom el, az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

bazsalikom

2019. augusztus 27.

Hidratáló maszk mindig van itthon, de drogériás vásárlásnál bedobtam a kosárba ebből a maszkból, mert hidratálásból sosem elég. Az illata nagyon finom, elég folyós állaga van, kicsit csöpögött is míg felvittem az arcomra az egészet. Sokáig rajta hagytam az arcomon az esti olvasás közben és csak a fölösleget töröltem le lefekvés előtt. Eddig mindig hyaluronos maszkokat használtam nem rossz eredménnyel, de ettől a kis cucctól reggelre pihe-puha, feltöltött kis arcocska bámult vissza rám a tükörből. Biztosan újra veszem, az ára és a hatása is verhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Mosizso

2019. augusztus 7.

Az illata 10/10, de maga a krém nem tudom hidratált -e hiába mostam le a felesleget, másnap az arcomról pergett le a megszáradt maradványa. (lehet én voltam itt a béna.) Plusz arcmosásnál reggel szinte éreztem, hogy az arcom felső rétege kiengedte magából... Nem tudom, nem bántam meg, hogy megvettem, de nem mutatott sok újat a nap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lásd Tripeptide-32