Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk kender kivonattal és hialuronsavval minden bőrtípusra. 70% természetes kenderrostból készült szövet.

Ár: 200 Ft , Eladó: bambuszka
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

birdnerd

2022. április 24.

Jól hidratálta az arcbőröm, bár amíg fent volt, egy idő után kissé égette (érzékeny a bőröm). Kellemes az illata, sokkal jobb mint a Balea kenderes kézkrémé. Ár-érték arányban nagyon szuper, máskor is venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

dunaimano

2022. április 1.

Szépen feltöltött, hidratált ez a maszk. Csak lemosás és tonik előzte meg, utána pedig egyből feltettem ezt, száradásig rajta is hagytam az arcomon (ez kb bő fél órát ölelt fel). Utána átmaszíroztam az arcom, hogy a maradékot is beszívja, majd hagytam pihenni reggelig. Csuda pihe-puha arccal ébredtem, kisimultan, a bőröm szépen feltöltve, egységes, gyönyörű. Ezért szeretem a hidratáló maszkokat. :) Az összetevői drogériás kínálatban szépnek mutatkoznak, habár illatanyag nélkül még szebb lenne. De így is ár-érték arányban egy szuper terméket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

sildi

2022. január 31.

Nekem annyira nem vált be, pedig itteni vélemények alapján vettem. Kicsit húzódott alatta a bőröm és miután levettem, annyira ragacsos érzetet hagyott, hogy nem tudtam kivárni, hogy beszívódjon, pedig vártam egy darabig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 31.

bogikaaa

2022. január 24.

Ha van valami, amit szeret az arcbőröm, akkor az ez a maszk. Használat után nagyon puha lesz a bőröm, nem pattogok ki, nyáron a napsütés okozta kis pirosságot is leviszi. Többször vettem újra, mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

nangien

2022. január 18.

Hű, szerintem ez még jobb is mint az érzékeny bőrre való Balea fátyolmaszk, nagyon jól hidratál, tömöttebb lesz tőle a bőröm, amikor sikerült most sajnos fizikailag kicsit megkínoznom az arcbőröm, másnap reggelre szépen lehozta a pirosságot, és finom puha volt a bőröm. Állagra is kellemes, nincs fura utánérzetre, úgyhog szerintem átállok erre a szenzitív maszkról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

zonga

2021. december 31.

Könnyű felrakni, a maszkon rengeteg anyag van, így bőven elég 2-3 alkalomra a tasak. Nem ragad, nem csíp, nem irritál. A bőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 31.

jibjab

2021. november 22.

Már többször leírtam, mennyire szeretem a fátyolmaszkokat, ez sem kivétel, kellemes, nem irritálja az érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrömet, jól hidratál, szépen kitelíti az apró ráncokat. A Balea érzékeny bőrre való fátyolmaszkja volt eddig a kedvencem, de ez vetekszik vele. Ár-érték arányban remek. Nagyon megtetszett ez a Hanf sorozat, az arctisztító szappanja zseniálisan jó és a kézkréme is. Az olajat és a nappalit még nem próbáltam, de ezek után mindenképp kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 22.

Andikri

2021. november 20.

Sziasztok! Eddig ez a legjobb fátyolmaszk amit kipróbáltam. Csak jókat tudok róla mondani. Heti egyszer használom, illetve szoláriumozás után mindig felteszem. Természetesen tökéletes arctisztítás után. Ma megvettem a Balea kendermag olajat ami ennek a maszknak a "testvére".
Remélem az is úgy teljesít mint a maszk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 20.

Remélem az is úgy teljesít mint a maszk.

Dorina07

2021. november 2.

Az egyik kedvenc sajátmárkás maszkom. Könnyű felrakni, nagyon jól hidratál. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, az arcbőröm lényegesen puhább a maszk használata után. Az árához képest nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

fagas

2021. július 14.

Igazi jolly joker-e a márkának ez a termék véleményem szerint. Hidratál, feltölt, kellemes illata van, nem irritál, hozza amit ígér. "Betárazós" cucc otthonra, de akár ajándéknak is kiváló, nem lehet vele mellé lőni.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.