Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 10.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzíven hidratáló fátyolmaszk kender kivonattal és hialuronsavval minden bőrtípusra. 70% természetes kenderrostból készült szövet.

TimyeK

2022. december 12.

Random vettem le a polcról, olyan ígéretesnek tűnt első látásra. Nagyon szépen feltöltötte az arcom, pihe - puha, hidratált és egységes lett a bőrképem tőle. Este szoktam felrakni ezeket a fatyolmaszkokat, száradásig hagyom fent. Használat után pár cseppet a kenderes olajból bemasszíroztam a bőrömbe, fantasztikusan működött. Ár-érték arányban kiváló, jól átitatott, vékony anyagú, könnyen illeszkedő maszk. Újra fogom venni, remélem ez a kenderes vonal sokáig marad a boltok polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

dori85

2022. december 11.

Az egyik kedvenc fátyolmaszkom. Jól beszívódik, kellemes érzés, nem irritál, az illata nem annyira meggyőző, de nem is zavaró. Ennyi pénzért nagyon megéri, érezni a hatását, többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 11.

o.laura21

2022. november 15.

Nagyon jól hidratál, szépen beszívja a bőröm és nem lesz tőle zsíros a felület. Az illata is *****

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

Katamata2001

2022. augusztus 23.

Ennek a kenderes vonalnak szerintem a legjobb terméke ez a maszk. Nekem kellemes érzetet hagy a bőrömön, nem túl vizes de nem is nehezíti el. Az illata meg nagyon finom. Néha nekem is égető érzést ad, és mintha elkezdene kiszáradni az arcomon ( maximum fél órát hagyom fent ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

Kuro

2022. május 28.

DM-es fátyolmaszkok közül az egyik legjobb, a márkásabb maszkok között is megállja a helyét szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

birdnerd

2022. április 24.

Jól hidratálta az arcbőröm, bár amíg fent volt, egy idő után kissé égette (érzékeny a bőröm). Kellemes az illata, sokkal jobb mint a Balea kenderes kézkrémé. Ár-érték arányban nagyon szuper, máskor is venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

dunaimano

2022. április 1.

Szépen feltöltött, hidratált ez a maszk. Csak lemosás és tonik előzte meg, utána pedig egyből feltettem ezt, száradásig rajta is hagytam az arcomon (ez kb bő fél órát ölelt fel). Utána átmaszíroztam az arcom, hogy a maradékot is beszívja, majd hagytam pihenni reggelig. Csuda pihe-puha arccal ébredtem, kisimultan, a bőröm szépen feltöltve, egységes, gyönyörű. Ezért szeretem a hidratáló maszkokat. :) Az összetevői drogériás kínálatban szépnek mutatkoznak, habár illatanyag nélkül még szebb lenne. De így is ár-érték arányban egy szuper terméket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

sildi

2022. január 31.

Nekem annyira nem vált be, pedig itteni vélemények alapján vettem. Kicsit húzódott alatta a bőröm és miután levettem, annyira ragacsos érzetet hagyott, hogy nem tudtam kivárni, hogy beszívódjon, pedig vártam egy darabig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

bogikaaa

2022. január 24.

Ha van valami, amit szeret az arcbőröm, akkor az ez a maszk. Használat után nagyon puha lesz a bőröm, nem pattogok ki, nyáron a napsütés okozta kis pirosságot is leviszi. Többször vettem újra, mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

nangien

2022. január 18.

Hű, szerintem ez még jobb is mint az érzékeny bőrre való Balea fátyolmaszk, nagyon jól hidratál, tömöttebb lesz tőle a bőröm, amikor sikerült most sajnos fizikailag kicsit megkínoznom az arcbőröm, másnap reggelre szépen lehozta a pirosságot, és finom puha volt a bőröm. Állagra is kellemes, nincs fura utánérzetre, úgyhog szerintem átállok erre a szenzitív maszkról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Magnesium PCA, Zinc PCA, Manganese PCA, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.