Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Az ellenállhatatlan gyümölcsös illatú kézápoló lotion intenzíven hidratál és bársonyosan puha bőrérzetet kölcsönöz. A panthenol regenerálja és simává varázsolja a bőrt. A könnyed textúrát  könnyű eloszlatni és gyorsan felszívódik pH-bőrsemleges.

Ginnie01

2017. február 12.

Ha télre nem is elég,de egyébként jól hidratál.Finom illata van és könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

alexandra95

2015. június 15.

Nem hagy zsíros érzetet,nekem már ezért megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Nem hagy zsíros érzetet,nekem már ezért megéri.

nettike

2015. január 3.

Imádom ezt a termékcsaládot nagyon sokat vettem belőlük amikor kaphatóak voltak, még mindíg megvan ez a kézkrém és imádom , ez az a termék, illat amelyet soha nem unnék meg. Nem hagy egyáltalán zsíros érzetet maga után., nagyon gyorsan beszívódik , 300 ml es kiszerelés és 600 ft ért jutottam hozzá . Nagyon megérte.
A pumpás kiszerelés nagyon bejön nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

A pumpás kiszerelés nagyon bejön nekem.

ritariot

2014. december 4.

Volt már hidratálóbb kézkrémem, télre tuti nem lesz elég, viszont tetszik a kiszerelés és az illat :) Az ára meg enyhén szólva baráti.
Update: Nem jó. Kenhetem vele a kezem sűrűn és gyakran is, egyre megy, rövid időn belül megint száraznak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Kmanci

2014. szeptember 25.

Az éjjeli szekrényemen tartom, lefekvés előtt szoktam használni. Jó, mert hamar beszívódik, nem tapadok utána az ágyneműhöz, nagyon jó illata van (nekem egy az egyben áfonyás joghurt), de amikor jobban kiszárad a kezem, akkor nem elég. Hűvösebb időben van, hogy valami "nehezebb" krém után nyúlok, de egyébként elégedett vagyok vele, hatalmas kiszerelés, mindennapos haszálat mellett is lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Easy Come Easy Go

2014. szeptember 22.

Isteni az illata, gyorsan felszívódik, és ez a kiszerelés isteni, mert ösztönöz engem a gyakori kenegetésre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Dana1983

2014. szeptember 4.

Ennek a kézkrémnek jó az állaga, elég hamar beszívódik, jó a kiszerelése és olcsó. Viszont az illata nagyon mű, használat után egy enyhén ragacsos réteget hagy a bőrön, csak egy kicsit hidratál és az összetevői se valami fényesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Wildflow

2014. június 12.

A kezem hajlamos a kiszáradásra, szeretem az olyan krémeket, amik könnyen beszívódnak, és finom illatúak, ezzel is sarkallva engem a gyakori kenegetésre. :) Ezt tavasszal vettem, igazi áfonya mániásként... azóta viszonylag rendszeresen használom is, részben, mert olyan jó ránézni! :) Nekem bevált, nem egy csodaszer, de négy csillagot nálam megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

ButtercupSnowfly

2014. május 9.

Ma vettem meg a DM-ben. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelése. Egyszerű krém, rövid időre hidratálja a kezemet, de kézmosás után újra be kell kennem. Az illata nem erős, inkább olyan lágy és kellemes. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

clau1708

2014. április 15.

Lefekves elott szoktam hasznalni a normal boromre es meg vagyok vele elegedve. Nekem az illata sem zavaro

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.