Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 19.

Kategória:   Tusfürdők

Nyári, trópusi tusfürdő kókusz és ananász illattal. A hidratáló formula megakadályozza a bőr kiszáradását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sweetyou

2019. október 30.

Ez a kókusz illat nem igazán kókusz illat a számomra, csak némileg emlékeztet rá nagyon halványan, azonban összességében mégis kellemesnek mondható maga ez a keverék illat, és mint tusfürdőt kellemes használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

LeticiavW

2019. március 14.

Nagyon szeretem ezt a tusfurdot, tobbszor vettem mar. Nem szarit, nagyon jo az illata es tusolas utan is erzem meg. A csomagolas is szep.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

WVV

2019. február 17.

Intenzív, friss, gyümölcsös, s egyúttal édes illat. Az ananász valóban sokkal jobban dominál, mint a kókusz, de engem ez nem zavar, pedig nagy kókusz fan vagyok. Nagyon csajos a csomagolása, minősége a balea tusfürdőktől megszokott, nekem abszolút újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

silence

2019. január 14.

Kókusz illatot abszolút nem érzek benne, az ananász még csak-csak kivehető. Nem kellemetlen, de nem is dobtam túl nagy hátast ettől az illattól, pedig szeretem a gyümis illatú tusikat és a Balea nagyon fincsiségeket tud produkálni ilyen vonalon.
Elhasználtam, de nem fogom újra venni, vannak ettől sokkal finomabb illatai a márkának.
Amúgy hozza a Baleától már megszokott jó tisztító hatást, kellemes állagot és hogy nem szárítja a bőrt. Ár - érték arányban a Balea még mindig verhetetlen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Anheszenamon

2019. január 13.

Az illata inkább ananász mint kókusz. Én semmilyen kókusz illatot nem érzek benne. Egynek elmegy, elhasználom, de nem venném újra, mert sokkal jobb tusfürdőket is próbáltam már a Baleától (a gránátalmás az egyik nagy kedvenc)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Csipetke

2019. január 8.

En először ezt az illatot samponban próbáltam ki. Gondoltam ezt is kipróbálom. Tetszik az illata de különösen semmi extra. Kellemes gyümölcsös nyári tusfürdő. Hiányolom egy kicsit erőteljesebb kókusz illatot.
Állagra tetszik. Elhasználtam de nem hiányolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Állagra tetszik. Elhasználtam de nem hiányolom.

csemezb

2019. január 8.

Az illata az egész jó, bár én annyira nem érzem ki külön-külön a kókuszt és az ananászt, de egész jó párost alkotnak. Tetszik a színe a tusfürdőnek, hogy nem az a tejszínű szokásos Balea tusfürdő, állagra ugyanaz a kicsit hígabb, megszokott minőség. Azt nem mondanám, hogy annyira megvédené a bőrömet a kiszáradástól, mert annyira jól nem hidratál, de nem is viszketek tőle, szóval tőlem az ára miatt meg úgy összességében 4 csillagot kap.

Update: zuhanyzás után, vörös lett az egész mellkasom, vállam, karom, és nagyon égett, viszketett. Úgy gondolom érthető, miért kap egy csillagot :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

umpalumpa

2019. január 1.

Hasonlóan S.K-hoz kaptam és nem tetszett a túl édeskés illata, de megszoktam. Elkenegetem fürdéshez, kézmosáshoz. Tényleg nincs szárító hatása. Nem drága, kicsit nagyobb, mint a szokaásoa méret (asszem...), gazdaságosan adagolható.
Azóta kaptam még egyet a Dm-ben. Örülök nekik, venni nem fogok, amúgy is szappanpárti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

S.K

2018. december 30.

Vásárlásom mellé kaptam a DM-ben. Elsőre nagyon nem tetszett az illata, aztán mégis megbarátkoztam vele. Rajongó nem lettem, de elhasználom. Nem szárít, de mégsem gondolom hogy ezt fogom választani legközelebb. Inkább keresgélek a társai között. ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Pofike

2018. december 30.

Imádtam az illatát, szokásos balea tusi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Imádtam az illatát, szokásos balea tusi.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate