Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riella1994, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Megvédi a hajat a kiszáradástól, valamint a száraz és sérült hajat fényesebbé varázsolja.

lovecreams

2017. szeptember 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem vált be:( Az illata fantasztikus, több napig is éreztem a hajamon. Vizes hajra használtam, tényleg puhává, illatossá és fényessé tette a hajam, de picit zsírosított és a száraz hajvégekkel nem tudott mit kezdeni. Ha megnézzük az összetevőket, valójában több benne az illatanyag majdnem, mint a hasznos hatóanyag. Kb. 5-6-szor használtam, majd továbbadtam. Akinek viszont bevált, az tárazzon be belőle, mert kivonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

S.K

2017. július 30.

Klassz kis hajápoló. Kevés kell belőle, jó illata van és az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Klassz kis hajápoló. Kevés kell belőle, jó illata van és az ára is jó.

MakeUpAddict06

2017. július 27.

Ez valami csodaszer! Az illata hihetetlenül tartós, és csodákat művel a hajammal. 3 éve használom, de még mindig ugyan annyira imádja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

gnesh

2017. július 14.

Nem volt nálam sok pénz, azért vettem csak meg. De nagyon meglpett, hogy mennyire jó, nagyon száraz hajjal küzdök, de ha használom mindig gyönyörű selymes kifésülhető és nem csak hajmosás után. Nem nehezíti, zsírosítja a hajat, és a pumpás formájára külön adnék csillagot, na meg az áráért :) Ezentúl is ilyet fogok venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

SweetViolet

2017. június 23.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, rettenetesen nagy kiszerelés, sokáig elég. Az illata valami fantasztikus, és a hatása is simán felér a Gliss Kur hajvégápolójához. Egyedül azt kellett kiatapasztalni, hogy mennyi terméket is bír el pontosan a hajam, de egyáltalán nem válik zsírossá tőle. Állandó jelleggel használom, minden hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

budaikrisztina11

2017. június 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg de sajnos nekem nagy csalódás..semmit nem csinált a hosszú szőke hajammal..sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Makino

2017. június 19.

Én a sima kókusz illatú hajápoló tejet vettem még tavaly, barátnőm ajánlására. 3-4 hónap használat után zsírosodott és elnehezült tőle a hajam, pedig imádom az illatát. Én nem vettem észre semmi különösebb változást. Nem biztos, hogy újra fogom venni, max az illata miatt és hogy ne mindig ugyanazokat a szereket használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

dorcica068

2017. június 7.

Nem rég vettem meg az itteni vélemények alapján, szerettem volna egy olcsóbb nyári hajápolót a strand, medencézés utánra amivel nem kell spórolgatni. Az illata nagyon finom, jól kifésülhetőve teszi a hajat egy klóros hajvizezés után. Viszont nem érzem, hogy sokkal puhább lenne sajnos tőle a hajam és néha kicsit zsíros hatást eredményez (bár ez lehet azért mert még nem tudtam kitapasztalni a megfelelő mennyiséget amit használni kell belőle). Nyárra pont tökéletes lesz ez az egy tubus, de nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

aalexaa

2017. május 12.

Miután elfogyott a Gliss kur hajvégápolóm (fehér tubusos), kerestem valami más alternatívát, mivel az az árához képest eléggé gyorsan fogyott. Jelentem, sikerrel jártam :) Nagyon szeretem, száraz és nedves hajon is szuper, puha lesz tőle a hajam, na és az illata! Szerencsére jó darabig megmarad a hajamban, ráadásul nagy mennyiség potom áron, mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Alenhei

2017. május 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket, kb. 4 hónapja használom, nedves és száraz hajon egyaránt. Azóta sokkal puhább, és kevésbé töredezik. Próbáltam mással helyettesíteni, az én hajamra (szőkített, hullámos) ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.