Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Szappanok

A konyhai szappan gyengéden tisztít és friss illatot kölcsönöz kezeinek. Tökéletes a mindennapos használatra: megbízhatóan eltávolítja a hal, fokhagyma vagy hagyma, stb. szagát. A citrom, lime és citromfű illata kellemes frisseséget biztosít a kézbőrnek.

szeliger

2019. november 10.

A gránátalmásat használtam korábban, aztán hiába kerestem a polcon, helyette ezt találtam. Még akkor is jó termék, ha a gránátalmás illatát jobban szerettem, (olvasva a korábbi véleményeket, nemcsak én vagyok ezzel így). Hatékonyságában különbség nincs, a pumpás adagolóval könnyen kinyerhető belőle pár csepp, ami elég is a kézmosáshoz főzés közben. Az illat friss, citrusos, szívesen használom ezt is, mindig kell lennie egynek a mosogatótálca mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

Isabell

2019. október 26.

Nagyon-nagyon jó termék, imádom. :) Korábban nem használtam hasonló szappant a konyhában, de ez telitalálat. Nagyon finom az illata, a csomagolása fogott meg egyből valamint a szuper vélemények. Biztosan újra fogom vásárolni mert nagyon jó kis szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Aquariusgirl

2019. október 5.

Jó kis szappan ez, nem szárít és tényleg tisztít és nem kell sikálni a kézről órákig, könnyen leöblíthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 5.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Hosszú évekig egy másik konyhai szappant használtam, de valahogy kiveszett a drogériákból. Aztán rátaláltam erre, pontosabban egy másik illatra, de most az sincs, jött helyette ez.
A célnak megfelel. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

A célnak megfelel. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Neyerdua

2019. szeptember 5.

Szeretem a Balea folyékony szappanokat. Jók ezek a konyhai verziók is. Mindig tartok egyet a mosogató mellett. Viszonylag sokáig kitart egy flakon, minimálisan szárít, de cserébe tényleg szagtalanít!

A piros (gránátalmás-citromfüves) változatból több flakonnal elhasználtam már. Azt egy ideje már nem látom a DM-ben, pedig nekem az sokkal jobban bejött. Hatásukban nincs különbség, de a pirosnak sokkal jobban tetszett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

natasa

2019. szeptember 5.

Eddig még soha nem használtam a konyhában szappant, de ezentúl fogok. Nagyon jó ötlet. Tényleg gyorsan tisztítja a kezeket, és a szagokat is semlegesíti. Jó ötlet, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate