Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Testápolók

Üdítően könnyű és könnyen felszívódó szérum koffeinnel, Powealge Wakame-val. CellActive formulájának köszönhetően jól ápolja és javítja a bőr megjelenését, speciálisan hat a problémásabb területekre, mintpéldául hasra, fenékre és combokra, feszesebbé és rugalmasabbá teszi az ottani bőrt. Vegán termék.

LeticiavW

2019. március 14.

Egyaltalan nem rossz krem. Frissito es feszesit is. Csodat nem tesz, nem is a legjobb a piacon, de az arahoz kepest jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Lills

2018. november 10.

Igazából nekem erről az volt a benyomásom, hogy annyira hamar elfogyott hogy annyi idő alatt nem is nagyon tud hatni :D Szóval így semmilyen hatásról nem tudok beszámolni igazából, nem hinném hogy különösebben feszesített volna bármit rajtam, viszont ragadtam tőle, folyamatosan. Amúgy tetszett nagyon az illata, az állaga is szimpi volt, a csomagolása nem a kedvencem, pont emiatt hogy nem látszik, mennyi van benne. Szeretem nagyon a Balea termékeket, de ha feszesítő krémekről van szó, maradok a Dr.Kelennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

VictoryFord

2018. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nyílván nem képes csodákra ezért a 4 csillag de abszolut jó ár-érték arányban. Jó az állaga,könnyen beszívódik,feszesít. Mellápoló krémek közül eddig ez vált be leginkább. Tetszik a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

szerka

2018. június 11.

Én a melleimet, szerettem volna feszesiteni, de sajnos nekem nem hozott eredményt.
Eléggé érzékeny a bőröm, azt viszont nem irritálja .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Eléggé érzékeny a bőröm, azt viszont nem irritálja .

Spvirgi

2018. június 2.

Még csak egy hónapja használom ezt a feszesítő szérumot, de azt kell mondjam hogy jó. Több területen is használom nagyon szeretem. Könnyű átlátszó gél állagú, gyorsan be issza a bőröm!! Az illata is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

edi68

2018. május 23.

szerintem ez a kis cucc nem rossz! egyenlőre a kezdődő tokámat próbálom vele gyilkolni, illetve a dekoltázskörnyéket szeretném vállalhatóbbá kenegetni és lássatok csodát: lehet, hogy ér valamit! nem büdi, nem ragad, nem csípmar és nem volt drága asszem. lehet, hogy képzelődöm, de szerintem feszesít. komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 23.

Britte

2018. április 22.

Szuper termék! Többféle feszesítő krémet is próbáltam már, de eddig ez a legjobb. Illetve mondhatnám úgy is hogy a többi szart se ért...😀
Mellre használom, mert úgy érzem kicsit kezd meglátszani az idő múlása rajta és mesze lepipálja a többi márkát. Persze mellette még a hideg zuhanyt is bevetem. Még az agyon ajnározott e-betűs márkát is lepipálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 22.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Coleus Forskohlii Root Extract