Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Fürdőtermékek

Igazi fürdőélményt nyújt, növényi kivonatokkal és citromfű illóolajjal gazdagítva.

Kiszerelés: 500 ml

Blackxentric

2016. december 15.

Kellemes, természetes illata van és jól habzik. Ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Kellemes, természetes illata van és jól habzik. Ár-érték aránya nagyon jó.

mendi.toth

2016. március 1.

Nagyon szeretem! Kifejezetten olcsó, és végre valami ami természetes. Nem spórolták ki belőle az összetevőket, ez érződik a terméken. Relaxál, pihentet, tényleg nyugtat, élmény vele a fürdés. Illata egész tartós. Jól habzik és gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

marta.kisasszony

2014. október 1.

Az arahoz kepest nagyon jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Az arahoz kepest nagyon jo!

jns.melinda

2014. május 22.

Picit lehetne erősebb az illata, de egyébként jó habfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Picit lehetne erősebb az illata, de egyébként jó habfürdő.

fuge7

2014. április 16.

Régebben ehhez nagyon hasonlót használtam, csak mivel az dupla ennyibe került, és ugyanolyan hatású, áttértem erre. Az eukaliptuszos meg a citromfüves van meg, mindkettő nagyon jó! 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

iwetna

2014. február 26.

csatlakozok az előző véleményekhez. Az ára is remek, de ami legjobban tetszett benne, hogy nem kell a vízbe sokat tenni, ellentétben más termékekkel!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

dorcsiii

2013. november 22.

Egyenesen imádom egy fárasztó nap után! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Egyenesen imádom egy fárasztó nap után! 5*

babyface

2013. augusztus 3.

magamat is megleptem mikor hosszú szemezés után nem a levendulásat vettem le a polcról, hanem ezt. :) rosszat nem tudok mondani róla, kellemesen ellazít, az illata nekem tipikus 'wellness' illat valamiért mindig a wellness hétvégéim jutnak eszembe róla (talán hasonló illatanyag van a masszázsolajokban?) sajnos, amikor vízbe ereszkedek enyhe köhögőrohamot kapok tőle, ami kicsit ront az élményen, de ennek ellenére nagyon jó kis termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.