Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Kategória:   Fürdőtermékek

Krémes habfürdő, alma és fahéj illattal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fruzsci

2016. augusztus 1.

Az illata fenomenális! Amikor megvettem állandóan kényszert éreztem, hogy kinyissam és szaglásszam! :D Viszont habként már nem nagyon érződik, sőt elég sok kell belőle, hogy normális, elegendő hab legyen belőle! Ezektől eltekintve is sokáig kitartott, nagyon szerettem és karácsonyi hangulatom lett tőle!:D Télen a hidegben biztos újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

agen

2016. április 14.

Télen imádtam, talán a legjobban ebből a habfürdő családból, de csatlakozok az előttem szólóhoz, az Isana habfürdők sokkal jobbak. Nagyon hamar eltűnik a hab, szárítanak, de az illat és ezáltal a hangulat megment neki pár csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Hoagirl

2016. január 20.

Ha választanom kell egy DM saját márkás vagy Rossmann saját márkás termék között, túlnyomó többségben biztos hogy a DM-eset fogom választani, mert sokkal jobban beváltak nekem. Viszont azt kell hogy mondjam a nagy kiszerelésű habfürdőkben köröket ver az Isana a Baleás termékekre. Nagy reménnyel csaptam le az almás-fahéjas illatúra még az őszi Glamour napok alatt, de kissé csalódtam benne. Nem rossz-nem rossz, de az Isana jobb. A Baleának jó nagy habja lesz, de csak ha tusolóval engedem rá a vizet, és sajnos ez a nagy hab elég hamar össze is esik, egyszerűen eltűnik, míg az Isana habja még fürcsi végén is ott úszkál a kádamban. Az illata nagyon kellemes, de tényleg csak a flakonban domináns, a vízben már elveszti a karakterét, és szinte nem is lehet érezni, így esélytelen hogy megmaradjon a bőrön fürdés után. Az egyetlen amit az Isana habfürdőjével szemben a számlájára tudok írni, az a csomagolása: nincs olyan ordenáré nagy nyílás rajta, így sokkal könnyebben és gazdaságosabban tudom adagolni a megfelelő mennyiséget, de ezt leszámítva nálam a Baleás habfürdők csak ezüstérmesek lehetnek. Szívem szerint 3 és fél csillagot adnék rá, most szőrös szívű leszek és lefelé kerekítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Yubiri

2015. november 30.

Messze nem csodaszer, de kellemes használni, 1,55 Euroért vettem, annyiért nagyon megérte. Multifunkciós, habfürdőként, folyékony szappanként és tusfürdőként is használtam már.
Az illata egyébként valamelyik gyerekrágóra emlékeztet, talán a rózsaszín Orbitnak van hasonló illata. (?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

mysticnails

2015. november 24.

Imádom az ünnepi illatú hab és tusfürdőket, ezért nagy lelkesedéssel vettem le a polcról. Nagy csalódás lett a vége, beleszagolva érződik csupán az illata, a vízben már semmi, még akkor sem miközben habosítom fel..Nem szárít, habja nagyon kevés, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

KlaudiaZs

2015. október 30.

Nagy habfürdő mániás vagyok, gondoltam ez tökéletes lesz erre az időszakra az illata miatt, de sajnos alig érezhető már a kádban. Jól habzik, sokáig meg is marad a hab, nem szárít, és jó árban van a mennyiséghez képest, viszont pont az almás fahéjas illat lenne itt a lényeg.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kivonat, amit a ceyloni fahéjfa szárított kérgéből nyernek. A ceyloni fahéj a babérfélék családjába tartozó fa, ami Sri Lankán és India déli részén őshonos, nem azonos a cassia fahéjjal, mely utóbbinak magas a kumarin tartalma. A ceyloni fahéj kivonata antimikrobális, antioxidáns, összehúzó, nedvesítő, illatosító, a bőrt kondicionáló és védő hatású összetevő.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.