Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Yubiri, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 14.

Kategória:   Fürdőtermékek

Krémes habfürdő, rózsa és vanília illattal

Az álomszerű habok puhasága, a rózsa és vanília csodásan lágy illata kellemesen ellazít. Különlegesen bőrkímélő, hidratáló formulája ápolja és selymesen puhává varázsolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kriszti42

2021. március 16.

Az illatát imádom, szerintem jól habzik, bár kádfürdőben annyira nem érződik az illata.
Én a kézmosóba is ezt teszem, kicsi vízzel hígítva, így viszont sokáig megmarad az intenzív illata.
Többször vettem már, és fogom is ezentúl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Többször vettem már, és fogom is ezentúl.

csipet91

2019. október 4.

Meg van már egy ideje, rendszeresen használom fürdéshez, hogy fogyjon. Habzik, valamennyire, de nem az a waoo , illatát a vízben egyáltalán nem érzem, flakonban igen, ott kellemes. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Anheszenamon

2019. május 28.

Semmivel nem tud kevesebbet mint egy drágább habfürdő. Teljesen elégedett vagyok vele. Jól habzik, kellemes az illata, tartós habot képez, nem tűnik el két perc alatt. Sokáig elég és az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

kzmdra

2019. május 27.

Sokáig elég, finom az illata és kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Sokáig elég, finom az illata és kedvező az ára.

Helene

2019. május 20.

Újra lehet kapni, mert utoljára ezt vettem meg. A habja kitart a fürdőzés végéig, ahogy az összes eddigi Balea habfürdőnek, amit eddig kipróbáltam már. Az illata nagyon kellemes, lágy, jó volt egy ilyen habfürdőben relaxálni. Kiszállva a kádból máris jobb hangulatom lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Ennie86

2018. december 31.

Nagyon kellemes az illata. Nem túl erős, de azért érezni. :) A habja hatalmas, és tartós nálam. Szeretek vele fürdeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

quika

2017. április 16.

Finom illata van, de a habja semeddig nem tart...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Finom illata van, de a habja semeddig nem tart...

cintialaura

2017. február 5.

Nekem is csalódás. A makadámdiós változatáért indultam, de csak ez volt már a polcon. Az illata kellemes, de a habzása 0 és kicsit szilárd az állaga is, nem olyan folyós amikhez én hozzászoktam, sokáig csak "lebeg" a vízben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Melittaa

2016. május 13.

Sajnos csalódás volt habfürdőnek van írva, de nálam alig van habja az illata teljesen eltűnik ahogy a vízbe ér... Nemtudok mást mondani csalódtam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Tigercat_haters

2016. február 7.

Habfürdőként és tusiként is használom egyaránt,talán tusiként jobban szeretem mert akkor intenzívebben érzem az illatát.De habfürdőként is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate