Balea

Ár:   519 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nati, Módosítva: 2015. május 22.

Kategória:   Lábápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

lenochka

2016. március 22.

Nagyon szeretem.Szuper árban van, és nagyon selymes, puha lesz használata után a lábam.Szeretem mellé a Balea intenzív lábápoló krémet is használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Tejeskávé

2015. március 25.

Csodaszer kategória: napokig puha utána a lábam, isteni az illata és nem drága. Végre egy bőrradír ami megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Evie

2014. december 20.

Azt hiszem a 15-20. tubus között járhatok :D Már a család összes nőtagja ezt használja. Azt hiszem ennél több magyarázat nem kell. :) Az illata annnnnyira finom!

Megéri a pénzét,naná!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

Megéri a pénzét,naná!

szederke

2014. október 18.

2 tubussal elfogyasztottam a nyáron, most ősszel pedig hetente 2x radírozom vele a lábam, és hasonló márkájú lábápoló krémet használok utána. Nekem nagyon bejött, az avonos termékekhez képest 1000x jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Szeretem. Úgy használom, hogy lábáztatás után bekenem, majd hagyom egy kicsit állni rajta, hadd oldja az elhalt bőröket. Utána dörzsölöm át alaposan, mielőtt leöblíteném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Xion7904

2014. július 11.

Az én lábam maga volt a sivatag, jó kis bőrkeményedésekkel. Érdekes, hogy csak a bal talpam.
Ez maga a csodaszer!
Pedikűrösöm ajánlotta, és én aztán tényleg mindent kipróbáltam, de ez alatt a 1,5 hónap alatt egészséges, puha, bőrkeményedésmentes, ápolt talpat varázsolt!

Azért hozzáteszem, hogy a vízhiányt pótoltam (3-4 liter víz), illetve a sarokreszelője és a Balea szarvasfaggyús krém kombóval lett ilyen.

A radírt minden nap használom, mivel nyár van és szandálban nyomom ezerrel, akár többször is naponta.

Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Ez maga a csodaszer!

Mindenkinek ajánlom!

Tvylvis

2014. január 23.

Jó kis lábradír ez, szinte mindig van otthon, a rendszeres pedikűr része. Teszi a dolgát, nem drága, jó a kiszerelése. Mondjuk szerintem lehetnének benne kicsit nagyobb szemcsék, de rendszeres használat mellett így is jó. Azt meg ne várja senki, hogy egy régóta elhanyagolt lábfejen a bőrkeményedést két pillanat alatt eltünteti, a rendszeres ápolás elengedhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

timea_fekete

2013. július 5.

Sajnos az én sarkam elég hamar berepedezik, de ez a termék sokat segít a helyzeten. Minden nap használom és teljesen bevált nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

angeltear

2013. június 17.

Nem sok lábradírt használtam eddig, így nincs sok viszonyítási alapom, ezelőtt egy Alverdés lábradírt használtam de ez kenterbe verte. Nagyon jó illata van, ezek a változó nagyságú szemcsék nagyon gyengéden és kellemesen masszíroznak, illetve radíroznak. Miután használom olyan puha a bőröm, mint egy babának! :D Ennek is, mint általában minden Baleás terméknek nagyon baráti az ára, "újravevős" termék lesz azt hiszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

yoyo85

2013. június 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Finom illata van, az állaga is megfelelő. Epilálás előtt szoktam használni, hogy a benőtt szőrszálaknál felpuhítsa a bőrt. Előtte avonos volt, de ezt jobban szeretem. Finom puha utána bőröm, és órákig érezni hogy lélegzik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0