Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fatima0099, Módosítva: 2017. március 20.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztító hatás: hatékonyan tisztítja bőrt. A sárga barack kivonatot tartalmazó balea radirozó arcmaszk a már száraz maszk lehúzásakor kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket és a faggyú maradványokat és  selymesen puhává varázsolja az arcbőrt.  A Panthenol megnyugtatja a bőrt  és elősegíti a regenerálódását. A Hamamelis a sárga barack kivonat és a méhpempő Frissítő nedvességgel látja el a bőrt és megóvja kiszáradástól.

Klau16

2020. február 23.

Nagyon alkoholos illata van. És az én arcbőröm nagyon nem bírta, pedig előtte sosem volt gond vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 23.

florence32

Korcsoport: < 18
2020. január 1.

Az illata tényleg elég alkoholos, bár nekem azzal nem volt kifejezetten gondom. Már azután, miután felkentem az arcomra, teljesen piros volt az arcom, égett. A maszk lehúzása után a bőröm nagyon száraz és piros volt, bár a pirosság kb. fél órán belül csillapodott. Valószínűleg az én hibám volt, hogy kísérleteztem, és a bőrproblémámból fakadó érzékenység ellenére mégis kipróbáltam ezt a magas alkoholtartalmú maszkot. Amiért nem adok neki egy csillagot, az az, hogy szépen lemattította az arcom, és 3-4 óráig nem fénylett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 1.

Dephiinia

2019. november 13.

Valóban nagyon erős alkohol szaga van, facsarja az ember orrát, emiatt eleve - 1 csillag. Másrészt nem tudom rendesen lehúzni... Ha keveset kenek fel elszakad pici részenként, ha felkenem az egészet, az nagyon sok és nem szárad meg rendesen, ragacsos, nyúlós marad, nem lehet rendesen leszedni. Meleg vízzel is sokat kell dörgölni mire ilyenkor a maradék lejön. Emiatt a másik - 1. Viszont tényleg szép matt lesz a bőrőm tőle, nagyon puha is és kevésbé piros foltos. Szóval hatásában nagyon tetszik, akár jól is összejöhetett volna. De nem hinném, hogy valaha újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

clevergirl

2019. július 21.

Mindig újraveszem ezt a terméket,ha lehetőségem van rá! Elég erős alkohol szaga van, de száradás és lehúzás után matt, tisztaérzetű, picivel kisimultabb arcot kapok. Nekem minimálisan az arcpirosságomat is csökkentiCsodát nem tesz, de néha a rohanó hétköznapokban jól esik feltenni. Más Baleás maszkot is szeretnék még kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Edith

2019. január 22.

Nem tudom milyen allergén anyag volt benne de 15 perc után lehúztam és már piros volt az arcom. Másnapra meg apró csalánkiütéses lettem. Először és utoljára vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

writa

2019. január 5.

Nagyon szeretem az alkohol szaga ellére. Kicsit legyezgetni szoktam, így megszárad. Az elhalt hámsejteket szépen leszedi, de a miteszerekkel nem tesz csodát. A maszk után a bőröm szép, matt, puha lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Jucuus

2019. január 2.

Miután kinyitottam, erős alkohol szag csapott meg, de hamar elillant, számomra nem zavaró. Alaposan felkentem, majd 20 perc múlva megtapiztam hogy rendesen megszáradt-e, de sajnos nem, így kb. 30 percet volt rajta a pofimon. :D egybe letudtam húzni, puha lett tőle a bőröm, nekem bejött. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

angie91

2018. december 10.

Szeretem a Baleás termékeket, de ez az arcmaszk sajnos nem vált be. Nagyon erős, irritáló szaga van és semmiféle tisztító hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Vattacukor1990

2018. december 9.

Ebből a maszkból egy használatra fel szoktam használni egy teljes tasakot, mert ezt nehezebb megbontva félretenni, mint a krémes állagú maszkokat. Egyrészt mert folyósabb, másrészt levegővel érintkezve beszárad. Ezen kívül ha vékonyabban van felkenve, akkor nehezebben, több darabban jön csak le.
Hatását tekintve nem rossz, enyhén hámlaszt, tiszta lesz utána a bőröm. Az alkoholt sajnos elég intenzíven lehet benne érezni, ennek ellenére nem csípi a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

monyavari

2018. december 2.

Nem mélytisztító, de az arcom érezhetően puhább a használata után. Valójában jólesik időnként felrakni, az alkoholdominancia miatt viszont nem kap több pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.