Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém virág illattal. Regeneráló formula sárgabarackmag olajjal, panthenollal és shea vajjal.

Maniac

2021. január 22.

Finom illatú kézkrém, nálam ő is "táskás", mert könnyen beszívódik, és ehhez mérten kellően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

wildrose

2018. december 14.

Kellemes illatú, könnyű állagú kézkrém, kicsit lassabban szívódik fel és egy picit csúszós réteget hagy, de egész jól táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

Vali21

2017. december 9.

Nagyon jó az állaga, könnyen beszívódik a bőrömbe, nem marad utána zsíros érzet a bőrömön, és az illata is isteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Leonie

2017. augusztus 1.

A csomagolása miatt vettem meg,na meg le volt árazva.Kiszaritotta a kezemet.A Neutrogena tette rendbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Celia

2017. február 16.

Nagyon jó az illata, olcsó, közepesen hidratál, közepesen gyorsan szívódik be, kicsit ragacsos marad utána a kezem (de érdekes módon nem mindig), és sajnos egy picit csíp, ami nálam nem igazán megbocsátható... Ettől függetlenül használgatom időnként, újra és újra adok neki esélyt, de közben próbálgatok mást is, a tökéleteset nem találtam még meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Sipor

2016. december 26.

Minőségre a megszokott Balea: tökéletes. Nekem gyorsan beszívódik és megfelelően hidratál.
Az illata olyan romantikus tavaszi illat. Nekem nem volt a kedvencem, de ez nem a termék hibája, csak nem az én ízlésvilágom. Ettől még jár neki az 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

pannababo

2016. november 25.

Bárcsak újra lenne. Szuper krem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Bárcsak újra lenne. Szuper krem

tsolya

2016. szeptember 23.

Az illata miatt vettem meg, ami nagyon kellemes virágos. Kicsit túl híg az állaga nekem, és használat után egy kicsit ragacsos marad utána a kezem, ami egy kis idő elteltével elmúlik. Ha nincs nagyon kiszáradva a kezem, akkor szoktam használni, erre tökéletes, viszont ha valakinek nagyobb hidratálásra lenne szüksége, akkor nem ezt a krémet keresi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

dettybetty

2016. szeptember 3.

Csak azért vettük meg a barátnőmmel, mert mennyire cuki a csomagolása és egyébként is egy kézkrém mindig jól jön. Állagra folyósabb, de nekem viszonylag gyorsan beszívja a bőröm, hétköznapra tökéletes, és az illata valami fenomenális! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

fanni1226

2016. augusztus 2.

Még jó, hogy csak mintát vettem belőle. Nagyon ragacsos marad utána a bőröm, az illata sem tetszik, nulla a hatása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak