Balea

Ár:   569 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2020. november 19.

Kategória:   Hajformázók

Fésülést könnyítő spray makacs haj könnyű formázásához. Azonnal megkönnyíti a száraz és a vizes haj kifésülését, anélkül, hogy húzná a hajat. Használatával a kis hercegnők makacs tincsei napról-napra kezelhetőbbé és könnyebben kifésülhetővé válnak.

OroszBeus

2022. március 2.

Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát.A lányomnak hosszú vékonyszálú haja van, ez a spray segít hogy kifésüljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

kaputelefon

2021. április 3.

Borzasztó rossz termék. Kislányom egyenes szálú, hátközépig érő haja nagyon könnyen gubancolódik, nehéz kifésülni. Kipróbáltam ezt a fésüléskönnyítőt, mit ne mondjak, totálisan kukázható az egész. Megpróbáltam sok fújással, megpróbáltam kevéssel, száraz hajra, törölköző-nedves hajra. Az egyetlen hatás, hogy kb fél óráig sima érzete van a hajának, utána viszont sokkal jobban kócolódik, mivel a hajon megmaradó termékbe beleragad a szálló por, és borzasztó lesz az állaga, a fogása. A használata után 2 nappal már mosni kell a haját, és már a haj bevizezésekor habzik minden, szóval a termék tényleg benne marad a hajban, nem szívódik fel (vagy nem tudom,milyen hatásmechanizmussal kellene működnie). 10/1

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

Dorcsii16

2021. március 9.

Amióta használom egyáltalán nem csomós a hajam. Hajmosás után is egyből ki tudom fésülni még vizesen. Nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Jikatumo

2020. december 20.

Én szeretem a kislanyom göndör hajára szoltam fújni, szépen összeállnak a loknik, úgy hogy közben nem lesz ragacsos és nehéz, hanem mint a víz megszárad mégis ad egy kis tartást. Ráadasul cgm termek így göndör hajra is való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

Loona

2020. november 14.

Hát én ezt a terméket nem értem... korábban használtam az ezzel megegyező összetevőlistás, korábbi változatát ennek a spraynek (kékeslila flakon, álomfogós matrica), és, bár újravevős nem lett, nem találtam rossznak.Ez viszont... huhh >_<

...az úgy volt, hogy mikor a régóta bevált kifésüléskönnyítőm (ShiKai Color Reflect Mist&Go) fogyni kezdett, évek szokása szerint megrendeltem az újabb adagot Amerikából. A csak Magyarországig nyomkövetett küldemény azonban a határunkon átlépve elveszett (no comment...), mire pedig konstatáltam, hogy ez már nem ér ide, már nem lett volna idő időben újrarendelni - itthon beszerezhető alternatíva után kellett néznem. Mivel ennek a terméknek az elődjét korábban nem találtam rossznak, és látszólag csak a csomagolás változott, viszonylag nyugodtan tettem a kosaramba ezt. Tulajdonképp meglepő volt a nyugalom, nem így szoktam én működni - a szép lila szín, és a Cure-rajongó lelkemet azonnal megérintő "Fly me to the Moon"-felirat segíthettek ebben :D

Másfél-két hónapja használom nedves hajon, hajmosás utáni kifésüléskönnyítésre - azaz erre használnám, de ez az, amit nem csinál. Esélyes, hogy az én hajam minősége romlott abban a másfél évben, ami azóta eltelt, hogy az "elődöt" kipróbáltam (a rendszeres szőkítéssel azóta sem hagytam fel), de a mennyiségek, arányok is változhattak minimálisan ebben az új változatban (ha csak a hajam állapota lenne a ludas, akkor az évek óta bevált ShiKai hatékonyságában is kellett volna némi esést tapasztalnom). Az én szőkített, vékony, hajmosás után elég kócos hajamra sajnos sehogy sem elég ez a cucc, akár keveset, akár nagyon sokat fújok belőle, akár közvetlenül felfújás után próbálok fésülködni, akár várok kicsit, nem érzem úgy, hogy könnyebb lenne a kifésülés vele mint nélküle. Az elődjével ellentétben ez viszont "nyomot hagy" a hajamon, ha sokat fújok belőle: akkor szárítás után egy kellemetlen értelemben véve selymes réteget hagy a hajon, amit a kezemen is érzek, miután a hajamhoz nyúltam. Oh, és ne feledjük a borzalmas, mű eperillatát, ami enyhén még szárítás után is megmarad :3 Megyek, és megpróbálom újra megrendelni a ShiKai-t...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid