Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2012. július 28.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam göndör hajra. Szilikonmentes.

timi57

2018. január 28.

Nem éreztem sok változást...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

Nem éreztem sok változást...

renitrk

2018. január 19.

Hullámos hajra tökéletesen működik, puha és jó a tartása a használat után. Én mondjuk nem szárítózom a hajam és még egy kis Toni&guy göndörítő krémet is teszek rá, emellett szedem a Magic hairt, szóval lehet az együttes használat eredménye. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

klnfranciska

2017. január 6.

Samponjával együtt használtam, nem volt vele gondom. Összességében itt is azt tudom elmondani mint a samponnál: hamarabb zsírosodott ugyan a hajam, de szerintem a loknijaim szebbek voltak tőle, és emellett puhította a hajamat. Ez is az a kategória, mint a sampon, hogy magamtól nem venném meg, de mikor anya veszi ajándékba elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

sweetmedusa

2016. augusztus 1.

Valamennyire hullámos a hajam, inkább a rövidebb tincseken látszik, a hosszabbakon már kevésbé. Ezt szerettem volna kicsit felturbózni, hogy ne ilyen semmilyen hullámaim legyenek.. Eddig kétszer használtam önmagában, nem vártam tőle túl sokat viszont meglepetésemre a rövidebb tincseim nagyon szép loknisak lettek, másodjára a hosszabb tincseken is látszott némi göndörödés! Nem egy alkalmi frizurához való hullámok, inkább amolyan "beach look" lett az eredmény. :) Be fogom szerezni a hozzá való sprayt is, és kipróbálom úgy hatásosabb-e! Egyébként puha is lett, nem zsírosodott vagy lapult le a hajam, könnyen ki tudtam fésülni, bár használok még pluszban más hajápolót.. Nem csodaszer, de elégedett vagyok vele, nem bántam meg, hogy elhoztam.

Update: Sajnos az első két alkalmat leszámítva, szögegyenesre száradt a hajam...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szalamaja

2016. március 10.

Ez egy szörnyű termék.Pláne göndör hajúaknak.Csikorgott a hajam miután lemostam balzsamot.Olyan volt a hajam mint az oroszlán sörénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Tesa

2016. február 15.

Még annyira se való, mint a samponja, pedig együtt használom őket. Inkább árt a göndör hajnak, mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

weird

2015. július 30.

Nekem nem vált be! Nagyon zsírosított, és sokat nem segített a göndör hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Nekem nem vált be! Nagyon zsírosított, és sokat nem segített a göndör hajamon

Cu2tka-baba

2015. július 10.

Szerintem jó kis cucc. Az ára jó, nem nehezít, ápol és a hajam is szép loknis volt tőle. Hozzátenném, hogy természetesen gönd9örödik a hajam száradáskor, minél hosszabb annál göndörebb. Nem csodaszer, mert nem ragadtam meg nála, de nagyon jó a maga nemében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Krisz78

2015. március 13.

Évekig használtam, mert utána könnyű volt kifésülni a hajam, puha lett és jól göndörödött.
Aztán nyáron rátaláltam a Lattemra és azóta csak azt használom.
Amellett ez labdába sem rúghat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Aztán nyáron rátaláltam a Lattemra és azóta csak azt használom.
Amellett ez labdába sem rúghat.

Heloise

2015. február 9.

Sajnos nekem sem vált be. A göndörítésről nem írnék véleményt mert alapból hullámos a hajam és nem nagyon láttam különbséget.. Viszont nem érzem tisztának és frissnek a hajam sem a samponja sem a balzsamja után. Közvetlen hajmosás után is olyan, mintha legalább már kétnapos lenne a hajam. Az illata a tubusban kellemes, de hajon szinte egyáltalán nem érződik már. A gubancosodást enyhén oldja, ezért kap csak két csillagot. Az ára kedvező volt, de totális pénzkidobás a samponjával együtt. Sajnos szerintem itt ér véget is ér a szilikonmentes samponokkal való próbálkozásom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 9.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.