Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Hajápolók

Akár 24 órán át tartó fény és rugalmasság. Antisztatikus hatással.

Tökéletes tincsek, optimális fésülhetőség. A Balea Professional hajbalzsam ápolja a göndör és hullámos hajat - anélkül, hogy károsítaná azt.

dreammiyss

2017. november 6.

Pont olyan balzsam, mint bármelyik, teszi a dolgát, de semmi kiemelkedő tulajdonsága nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Csillagporocska

2017. március 18.

Átlagos balzsam. Pár éve már használtam a samponjával együtt, de nem hagyott bennem különösebben mély nyomot. Most csak a balzsamot vásároltam újra. Nem masszív az állaga, ezért én picit többet használok belőle, mint máskor szoktam. Az illata tetszik, az én hajamat kicsit elnehezíti, így a loknijaim is megnyúlnak picit. Kellemes balzsam, szépen ápol, pénztárcabarát, de nálam sajnos nem tölti be a funkcióját (a hozzá tartozó samponnal sem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Froci

2017. január 15.

Nagy reményekkel kezdten el használni ezt a terméket a samponjával együtt,de semmire nem mentem vele. Semmilyen hatást nem ért el nálam,az illata sem az igazi számomra. Ennyi pénzért nem pénzkidobás,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

madaras

2016. augusztus 9.

Hétvégén vettem,gondoltam kipróbálom ezt is. Jó az illata,megfelelően ápolja a hajat. A 24 órán át tartó fényt és rugalmasságot nem igazán tapasztaltam. Eléggé folyékony,így gyorsan kell vele dolgozni. Alapjában egy sima egyszerű hajbalzsam,semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 9.

blilla91

2016. március 27.

Még karácsony előtt vettem impulzusvásárlás részeként, mikor kiválasztottam még tudtam h göndör hajra való. Jöttek az ünnepek, hazalátogattam majd januárban vissza, de már eszembe sem volt mit is tud ez a kincs, de mivel más balzsamom nem volt, használtam szorgalmasan. Fel is tűnt januárban, h hű milyen szép loknijaim vannak, de eszembe nem jutott, hogy emiatt lehet. Már a végefelé járt a tubus mire újra elolvastam hogy mit is ígér, rögtön meg is világosodtam, hogy akkor emiatt olyan szép a frizum. Lehet, hogy még valamikor újra fogom venni, de jobb szeretek táplálóbb balzsamokat használni. Ehelyett ennek a családnak a spray változatát vettem, mert azokról a göndör fürtökről sem akartam lemondani, amiket ez csinált. Az is mint ez tökéletesen működik. Még többet is megérnek, mint amennyiért árulják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

alinn

2016. március 25.

Szintén göndör korszakomban találtam ezt a balzsamot és teljesen bevált olyan szépen elrendezte a hajam akkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

lilielli

2016. március 1.

Nagyon szereti ezt a természetes, göndör hajam. Hasonlóan jó, mint a fekete. Ennek könnyedebb az illata, és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

medgirl

2015. március 2.

Eddig 1x próbáltam, pont akciós volt a DM-ben mikor arra jártam. Én szerettem, kellemes az illata, kellően ápolja a hajat, továbbá az ára is kedvező, így újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Szozs

2014. november 25.

Hát hidratálni jól hidratálja a hajat, de hogy másra nem jó az is biztos. Elhasználom, de soha többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

xenike05

2014. július 29.

Egészen kellemes balzsam ez,viszont a célnak nem felel meg.A fürtjeim ugyanolyanok,mintha nem is használtam volna.Viszont a hajamat könnyebben tudom kifésülni,ha használom.Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.