Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Hab állagú szárazsampon az azonnali frissességért, amikor nincs lehetőség hajat mosni. A légiesen könnyű hab frissít és volument ad, fehér pormaradványok nélkül. Vegán termék.

brbara

2020. április 15.

Nagyon furcsa cucc, az illata nagyon kellemes, tulajdonképpen ez fogott meg benne meg persze a kíváncsiság. Az első flakonnal
úgy használtam el, hogy rizsliszttel kombináltam, mert önmagában nem tűnt hatásosnak. A másodikat önmagában használtam el nyáron, az szuper volt. Legutóbb viszont szerintem selejtes darabod foghattam ki, olyan mintha kifelejtették volna belőle a rizskeményítőt, rettenetes, már éléve áll a polcon, néha megpróbálom, de nem működik :/
Összességében: egyszer ki lehet próbálni(nem akkor, amikor tényleg szükség van egy jó szárazsamponra), ha nem annyira gáz a helyzet, de nem tud sok mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Zsofeszka

2020. február 25.

Sajnos nekem nem jött be. Elsőre nagyon tetszett, majd utána mégis olyan volt, mintha nem is használtam volna semmit, sőt volt amikor sajnos rosszabb is lett tőle a hajam.
Maradok a por állagúnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Maradok a por állagúnál.

Hibiszkusz

2020. január 9.

Látom sokaknak nem jött be ez a termék, amit sajnálok, mert nálam zseniálisan működik. Nekem eddig minden száraz sampon közül ez jön be legjobban, több márkát is ideértve. Először a barátnőmet láttam használni, és nem akartam elhinni, hogy ebből lesz bármi jó :P De működött rajta. Másnap már én is megvettem :D Nálam napokat tud rádobni a hajmosások közt eltelt időre. Nem érzem a hajamon a fehéres port, amit az összes másiknál éreztem, nem lesz durva tapintású a hajam, egyszóval szinte tényleg frissnek hat tőle. Remélem sokáig fogják gyártani, mert nekem ez nagyon bejön. Ja és az illata is finom friss, az külön tetszik, hogy elég sokáig meg is marad a hajamban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.

tomkogy

2019. december 21.

Próbáltam rászárítva, anélkül, de egyszerűen nekem nem működött. Kevés kozmetikai cuccot dobok ki, de a tele flakont kénytelen voltam kukázni, mert csak a helyet foglalta el haszontalanul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 21.

Victory33

2019. november 25.

Az ok, amiért kipróbáltam a kedvezőbb ára a többi habállagú szárazsamponhoz képest. A baleás fújós nem vált be túlzottan, de gondoltam ez megér egy próbát. Sajnos nagyon nem vált be, sőt annyira, hogy zsírosabb lett a hajam a használata után. Próbáltam a hajszárítós módszert is, de a helyzet változatlan. Egyébként nekem vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam, csak a tarkómnál vastagabb szálú. A 2. nap már szükséges a szárazsampon a hajam első részénél, hogy szépen nézzen ki. Ezért is próbáltam ki többféle szárazsampont. Maradok a Batistenál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Momo87

2019. november 8.

Először azt hittem szívatnak vagy ez az ördög műve bekentem a hajam piff rosszabb mintha zsírosabb lenne 🤯 ma , hogy csak ne dobjak ki egy egész flakont újra felkentem és szárítóval rászárítottam! Picit jobb lett nem mondom uhh ahh hanyatt esek de jobb mint a hagyjuk megszáradni verzió! Igy kap 3csillagot mivel a sprayes változatát jobban szeretem fújsz és kész 🙋🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Wiwienna

2019. szeptember 19.

Már egy ideje megvettem, mivel már nagyon untam a "poros" szárazsamponokat és teljesen megörültem hogy végre valami újítás :D
A csomagolása, az illatával együtt egyszerűen mesés......de a hatása.......... már kevésbé... Kipróbáltam már több fajta/ márkájú szárazsampont , de egyik után sem nézett ki ugy a hajam, mint ezután.. Még zsírosabb lett, tapadt a fejemre, hiába szárítgattam hajszárítóval,meg töröltem át száraz törölközővel, semmit sem értem el vele...
teljes pénzkidobás volt, a kukába való! Csak is az illata és az ára miatt az 1*...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

izabella73

2019. augusztus 23.

Nagyon szeretem a Balea termékeket,de sajnos ez nem igazán vált be.Mivel gyorsan zsírosodik a hajam, de a száraz samponokat ki nem állhatom, örültem ennek a hab állagnak.Sajnos ami a lényeg lett volna, a hajam zsírosságán semmit se javított, mondjuk szerencsére nem is rontott az állapotán.Az illata legalább kellemes;de számomra annyit tud mint egy sima hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

slytherclaw

2019. május 28.

Sajnálom, hogy én leszek az, aki lehúzza, de szerintem borzasztó rossz. Utazás előtt vettem meg az itteni jó vélemények alapján, de inkább otthagytam a szállodában, mert csak feleslegesen foglalta volna a helyet a bőröndömben. A koncepció tetszett, de nekem nem csak semmit nem javított a hajam zsírosságán, de ezzel egy időben pikkelyesre is szárította a fejbőrömet, a hajam pedig ilyen csupatokban lógott. Nem használtam belőle sokat, de ennyi alkohollal jobb lett volna, ha egyáltalán nem viszem a fejbőröm közelébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Black Fairy

2019. április 28.

Új kedvencem van! Két naponta mosok hajat - egy nappal kívántam eltolni a hajmosást vele - és tökéletesen bevált!

Nagyon kellemes az illata, mivel nem szórófejes, nem tudok mindent összeporozni, nagyon "precízen" lehet beledörgölni a hajba...A habot először ragacsosnak éreztem, amíg dörgöltem a fejembe, és el is gondolkodtam rajta, hogy így mégis hogy fogok színházba menni, de aztán nagyon gyorsan felszívódott, és száraz érzete lett...A hajam meg úgy nézett ki, mintha frissen mostam (és szárítottam) volna, egy kis volument is adott, és a zsíros fénylésnek nyoma sem volt...fantasztikus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Vitaminok: Panthenol