Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kategória:   Samponok

Hab állagú szárazsampon az azonnali frissességért, amikor nincs lehetőség hajat mosni. A légiesen könnyű hab frissít és volument ad, fehér pormaradványok nélkül. Vegán termék.

Momo87

2019. november 8.

Először azt hittem szívatnak vagy ez az ördög műve bekentem a hajam piff rosszabb mintha zsírosabb lenne 🤯 ma , hogy csak ne dobjak ki egy egész flakont újra felkentem és szárítóval rászárítottam! Picit jobb lett nem mondom uhh ahh hanyatt esek de jobb mint a hagyjuk megszáradni verzió! Igy kap 3csillagot mivel a sprayes változatát jobban szeretem fújsz és kész 🙋🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Wiwienna

2019. szeptember 19.

Már egy ideje megvettem, mivel már nagyon untam a "poros" szárazsamponokat és teljesen megörültem hogy végre valami újítás :D
A csomagolása, az illatával együtt egyszerűen mesés......de a hatása.......... már kevésbé... Kipróbáltam már több fajta/ márkájú szárazsampont , de egyik után sem nézett ki ugy a hajam, mint ezután.. Még zsírosabb lett, tapadt a fejemre, hiába szárítgattam hajszárítóval,meg töröltem át száraz törölközővel, semmit sem értem el vele...
teljes pénzkidobás volt, a kukába való! Csak is az illata és az ára miatt az 1*...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

izabella73

2019. augusztus 23.

Nagyon szeretem a Balea termékeket,de sajnos ez nem igazán vált be.Mivel gyorsan zsírosodik a hajam, de a száraz samponokat ki nem állhatom, örültem ennek a hab állagnak.Sajnos ami a lényeg lett volna, a hajam zsírosságán semmit se javított, mondjuk szerencsére nem is rontott az állapotán.Az illata legalább kellemes;de számomra annyit tud mint egy sima hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

slytherclaw

2019. május 28.

Sajnálom, hogy én leszek az, aki lehúzza, de szerintem borzasztó rossz. Utazás előtt vettem meg az itteni jó vélemények alapján, de inkább otthagytam a szállodában, mert csak feleslegesen foglalta volna a helyet a bőröndömben. A koncepció tetszett, de nekem nem csak semmit nem javított a hajam zsírosságán, de ezzel egy időben pikkelyesre is szárította a fejbőrömet, a hajam pedig ilyen csupatokban lógott. Nem használtam belőle sokat, de ennyi alkohollal jobb lett volna, ha egyáltalán nem viszem a fejbőröm közelébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Black Fairy

2019. április 28.

Új kedvencem van! Két naponta mosok hajat - egy nappal kívántam eltolni a hajmosást vele - és tökéletesen bevált!

Nagyon kellemes az illata, mivel nem szórófejes, nem tudok mindent összeporozni, nagyon "precízen" lehet beledörgölni a hajba...A habot először ragacsosnak éreztem, amíg dörgöltem a fejembe, és el is gondolkodtam rajta, hogy így mégis hogy fogok színházba menni, de aztán nagyon gyorsan felszívódott, és száraz érzete lett...A hajam meg úgy nézett ki, mintha frissen mostam (és szárítottam) volna, egy kis volument is adott, és a zsíros fénylésnek nyoma sem volt...fantasztikus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

dio14

2019. április 20.

Sajnos nekem nem vált be. Az elképzelés nagyon jó, tetszik a hab állag, még az illata se zavaró, de nekem nem lesz jobb töle a hajam. Sőt, mintha még le is lapítaná. Próbáltam kevesebbet is használni, hajszárítóval megszárítani, de úgy se volt jó. Semmi tartása nem lesz tőle a hajamnak, még összefogva se tudom hordhatóvá varázsolni. Sima hintőporral többre megyek, attól legalább lesz tartása.
Elhasználgatom, arra jó, hogy kis illatot adjon a hajamnak, másra nem.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Elhasználgatom, arra jó, hogy kis illatot adjon a hajamnak, másra nem.:(

Kispitypang

2019. április 18.

Értem én ennek a terméknek a létjogosultságát, de nem :)
Valahol megértem, hogy mi az értelme, nem szóródik szanaszét, nem fulladok meg tőle, amikor véletlenül belélegzem, célzottan és könnyebben eloszlatható a hajon. Ugyanakkor valahogy olyan csomós lesz tőle a hajam, összetapad, nem tudom eloszlatni rendesen. (Fontos megjegyezni, hogy göndör hajam van, ezért csak olyan szárazsampon jöhet számításba, amit törölközős átdörzsöléssel ki tudok szedni, mert fésülni csak hajmosáskor fésülöm.) Nem kifejezetten rossz termék, de nem érzem, hogy könnyebben kezelhető lenne, mint a hagyományos szárazsampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Értem én ennek a terméknek a létjogosultságát, de nem :)

tsibus

2019. április 9.

Nálam abszolút kedvenc. Az a pici nedves hatás, ami az állagából következik nagyon hamar elmúlik. Finom illata van, még a füstszagot is semlegesíteni tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Doridia

2019. április 5.

A koncepció maga nagyon jó! Nincs több fullasztó illatfelhő, fehér, száraz tapintású, poros haj.... Sajnos nekem mégsem vált be, mert mikor a habozás után megszáradt a hajam, talán még zsírosabbnak látszott. :-( Próbáltam a mennyiségekkel kísérletezni de valahogy az én hajamon nem működött. Ettől függetlenül az ötlet maga jó, és érdemes egy próbát tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

panka987

2019. április 2.

Eddig az összes fújósnál volt valami, amit rendszeres használat mellett elkezdtem sérelmezni. Vagy tökéletes volt a hatás, de büdös volt, vagy korpás lett a fejem, vagy fehér, vagy alig hatott...
Én egyik szárazsampon esetében sem vártam, hogy le lehessen engedni a hajam, befújtam, de azért mindig összefogtam. Ez az első, ami végre tényleg nem büdös, tényleg nem hagy nyomot, és még le is merem engedni a hajam. Bekenem, és törölközővel átdörzsölöm, hagyom kicsit száradni, aztán megfésülöm. Szerintem remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Vitaminok: Panthenol