Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Lábápolók

Mentaolaj és vérnarancs kivonattal.

dynah13

2018. november 3.

Nekem bevalt, az illata nagyon jo, es a radirozassal is meg vagyok elegedve, heti 1x szoktam, de van egy radirozo tusfurdom is, amit egy masik alkalommal hasznalok, igy a 2 egyutt teljesen jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Timi970120

2018. június 7.

Ez tipikusan az a termék, amit azért szeretek használni, mert imádom az illatát. De tényleg, nagyon-nagyon jó! És még bizsereg is a krém, mintha tényleg dolgozni!
Azonban nem túl sok munkát végez! Leginkább a hozzá kapott habkő csinál valamicskét, de azzal is sikálhatom, hogy egy kicsit is tetszen az eredmény! Ami miatt, azt hiszem, érthetően, a pozitívumok ellenére, elmegy a kedvem a használatától.
Talán, ha heti két-három alkalommal tenném és nem csak egyszer, sokkal eredményesebb lennék vele. Talán. Lehet, megérne egy próbát, hogyha lesz időm!
Mindenesetre jelenleg ezek a kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban és sajnos az illata ellenére nem adhatok ki ennyi pénzt sem rá. Nem újravevős. Egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Ennie86

2017. március 10.

Habkövet keresgéltem a dm-be, de meglepődve vettem észre, hogy nincs. Aztán kiszúrtam ezt a lábradírt, hogy ehhez adnak habkövet is. Nosza rajta! Ilyet még úgyse használtam.
Nekem is vegyesek az érzéseim. Kellemesen leradírozza a lábam puhábbik részét, de a sarkamra azért kell az a habkő. :) Annyiban tényleg jó, hogy felpezsdíti a vérkeringést és kicsit frissebbnek érzed utána a lábaid.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Kisu

2016. június 13.

Nem radíroz annyira,mint vártam volna tőle. A hozzá járó "minihabkővel" dörzsölöm be a lábamba körkörös mozdulatokkal,különben a szemcséitől bezsibbad a kezem:/ Ettől függetlenül néha rendes habkővel még elég sokat leszedek a lábamról a használata után is. Az illata kellemes,szeretem használni,felfrissíti a lábamat.Lehet,ha hetente 2szer használnám,hosszabb távon lenne rendes hatása is,így sajnos csak három csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Norih

2016. április 2.

Nekem nagyon vegyes érzelmeim vannak,ezzel a termékkel kapcsolatban. Néha nagyon jól radíroz,néha semmi hatását nem érzem. Nem használom sűrűn,sokat mondok ha egy hónapban legalább kétszer. Én az illatát nem igazán kedvelem. De ha jól radíroz,akkor jó használatot tesz, de egyébként szerintem van ennél jobb termék is a Baleánál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 2.

bodri95

2016. január 2.

Nagyon finom illata van,szeretem azt is,ahogyan radíroz. Utána puha és finom illatú lesz a talpam:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate