Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. december 11.

Kategória:   Tusfürdők

A 2018-as adventi kalendárium része, önállóan nem kapható.

Bőrradírozó tusfürdő, mandulavirág illattal, vegán.

Yubiri

2019. december 10.

Elhasználtam, de semmi kellemes élményt nem nyújtott. Nem éreztem magam tisztának fürdés után. Mostanában nem szeretem a Balea tusfürdőket. A radírozó szemcséi kellemesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate