Balea

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Testápolók

Pacsuli és vanília illattal. Mandulaolajjal és E-vitaminnal.

Jucccc

2017. augusztus 22.

Anyósomtól kaptam nemrég, azt mondta, ez volt az utolsó darab a boltban. Tudta, hogy csillámos testápolót szeretnék, és meg is lepett vele szülinapomra. Nagyon jól tette! Ilyenkor nyáron egyébként nehezen viselek el bármit is a bőrömön, de ez a termék annak ellenére, hogy sűrű és olajos, egyáltalán nem zavar. Azokra a területekre kenem csak, amik látszanak (dekoltázs, karok, lábak), és valóban szép, egységes, csillogó hatást ad a bőrnek, pozitív értelemben. Nem zsírosít, könnyen elkenhető, kellemes érzést ad. Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, sőt, széppé, puhává, egészségessé teszi. A kis csillámok egész estig ottmaradnak, de fürdéskor könnyen, maradéktalanul eltávolíthatóak. Sajnálattal olvastam az egyik véleményezőnél, hogy már nem gyártják, mert biztos beszereztem volna még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Imthemoon

2017. augusztus 19.

Nekem sajnos szárítja a bőrömet úgy veszem észre, és az illata sem a kedvencem. Szerettem volna szeretni:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

esztojas

2017. május 29.

Szivem szakad meg, hogy latom, mar nem gyartjak. Azert remelem hasonlo termekuk me lesz. Hidratal, csillog, nem ragad es napbarnitott boron egyszeruen tokely. En szortam bele egy kis csillamos bronzositot az extra hatas kedveert. Csak azert nem hasznalom minden nap, mert felek, nem lesz hasonlo a boltokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

ALettah

2016. szeptember 8.

Az illata kellemes, de mikor magamra kentem, úgy néztem ki, mint az arany színűre fújt szoboremberek, akikkel egy euróért fotózkodni lehet a turistalátványosságok előtt. Különösebb ápoló hatást nem vettem észre, de ez lehet, hogy nem az ő hibája - miután begyűjtöttem az első 5 eurót, igyekeztem minél hamarabb lemosni magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Vika

2016. július 24.

Napbarnított bőrön alkalmazva extra ragyogást ad, nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad, kevés is elég belőle. Igazi nyári must-have termék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Barbi91

2016. június 3.

Nagyon szeretem! Most megyek venni meg egyet tartalekba :D a labamra szoktam kenni, mikor rövidnadragot vagy szoknyat veszek fel. Olyan mintha egy kis plusz barna szint is adna a labamnak de lehet, hogy csak a csillamoktol tunik ugy :D
Ja es a lenyeg: nagyon puhava teszi a labamat =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Ja es a lenyeg: nagyon puhava teszi a labamat =)

Becky

2016. április 8.

Kicsit sűrűbb állagra számítottam, de ettől függetlenül nem okozott problémát. Egyenletesen tudtam eloszlatni a bőrömön és az sima puha lett. Az illata elsőre nem volt túl kellemes számomra, de idővel ahogy felszívódik már jóval kellemesebb. Még este is látszódtak a bőrömön a pici arany szemcsék, de nagyon szolidan. Olyan volt, mintha észrevétlenül ragyogna a bőröm :) Nekem szépen beszívódott nem hagyott maga után olajos érzetet. 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

nashko77

2016. január 15.

Nagyon jó az illata, vannak benne kis csillámok, és mintha barnítana is egy picit a hófehér dekoltázsomon. Tudom, h az összetevői nem túl szépek, de az arcomon kívül szerencsére nekem nem érzékeny a bőröm. Kicsit drága, leárazva volt 1500 ft... Emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate