Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Fürdőtermékek

Pacsuli és vanília illattal.

czannaa

2017. május 9.

Ajándéba kaptam, fürdősóval. Nagyon szeretem az illatát, jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Ajándéba kaptam, fürdősóval. Nagyon szeretem az illatát, jól habzik.

lovecreams

2016. július 27.

Nagyon egyedi. Az illata nem mindennapi, épp ezért imádom. A flakonja nagyon szép és fürdés közben elrepít egy teljesen más világba, ha fogalmazhatok így:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 27.

Ennie86

2016. június 8.

Igazán exkluzív kis darab. :) Tényleg jól mutat a fürdőben. Kellemes illata van és jól habzik. Nekem megnyerte a tetszésemet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Izabel

2015. november 22.

El se tudom képzelni a fürdőt hab vagy fürdőbomba nélkül és az előbbire rá is szoktam rendesen, mivel a fürdőbombák nem túl "gazdaságosak" (sajnos, csak a Lush fürdőbombáit szeretem). Sokféle Balea habfürdőt kipróbáltam már, de eddig ez a legnagyobb kedvenc. Szépen habzik, jó illatú és nekem nagyon tetszik a "csomagolása" is, jól mutat a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

vzorka

2015. augusztus 22.

A kézkrémnek imádom az illatát, ezért vettem meg a habfürdőt is. Ugyanaz az illat, könnyedebb kiadásban. A bőrömön fürdés után is érezni. Szerencsére nem viszkettem tőle, úgyhogy 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.