Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Tusfürdők

csemezb

2018. március 5.

Hú, hát én ezt már nagyon régen megvettem, de csak félre volt téve. A színe tetszik, nem volt drága. Szárítja a bőrömet, és az illata nem tetszik. Sajnos erre csak 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

ildi98

2017. július 3.

Én az illatával nem vagyok teljesen kibékülve, de jó sűrű, sokáig elég. Olyan, mintha olvasztott aranyat kennék magamra, olyan szép :) A Balea többi tusfürdőjéhez képest elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

netti1990

2017. június 11.

Szuper tusfürdő volt!Imádtam!Kár,hogy már nem lehet kapni.Érzéki keleti illata volt.A pacsulit jobban lehetett érezni,mint a vaníliát.Élmény volt vele a zuhanyzás.Sűrű állagú,arany csillámos,jól tisztító,jól habzó tusfürdő volt.A sűrű állaga miatt sokáig elég volt.Zuhanyzás után sokáig lehetett érezni az illatát a bőrömön.5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Linuxo

2016. december 21.

Az utolsó darabot vettem meg belőle én is, komoly 350 ft-ért. Valahogy ősszel kezdtem el használgatni, de ez a tusi számomra abszolút téli illat. Nekem kissé tömény volt, és émelyítő, mert annyira nem kedvelem a pacsuli szagát. Elhasználgattam, de többé nem szeretnék ezzel fürdeni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

marmalade

2016. október 15.

Utolsó darabot hoztam el 349 forintért, ennyit abszolút megért. Tetszik az illata, a csillámok különlegesek, de nekem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

csibike100

2016. szeptember 24.

Nagyon finom az illata, nem szárít és különleges élményt nyújt az arany csillámoknak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Captainblonde

2016. szeptember 20.

Szuper! Isteni illata van, és klassz élmény az arannyal való fürdés! :) Nekem nem szárította ki a bőröm, de majd meglátjuk télen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

fomsarb

2016. szeptember 19.

tusfürdőnek szuper, jó illatú, krémes, jó a bőrömnek. a luxury csillogás viszont csak a tuolás idejére tart, utána nem marad a bőrön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Ametist

2016. szeptember 19.

Kellemes illatú, jól habzik, megfelelően tisztít és nagyon jó állagú. A Balea márka olcsó gyenge minőségű termékeihez képest ár-érték arányban kimagaslóan jó. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Fruzsci

2016. szeptember 13.

Olyan jó kis selymes, krémes, imádom az színét és az illatát is!:D Akkor szoktam használni ha ennek a fajtának a testradírját is alkalmazom és imádom őket!!:-))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide