Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2019. október 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Tusfürdő érzékeny bőrre is, ph semleges bőrgyógyászatilag tesztelt.

Lilluc

2020. február 5.

Nem vettem észre, hogy irritálna, aminek örülök.
Olcsó és nagyon kellemes az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Nem vettem észre, hogy irritálna, aminek örülök.
Olcsó és nagyon kellemes az illata. :)

Colette221

2020. február 2.

Azt vettem észre, hogy a Baleas tusfürdők kevésbé habzanak, mint mondjuk két éve. Oké, ennyi pénzért ne várjon sokat az ember, de anno más volt. A csomagolása és az illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Rainbowgirl14

2020. február 2.

Meglepődve olvasom ezt a sok pozitív véleményt. Sajnos, nekem nagyon nem vált be. Egyáltalán nem tisztít, tényleg, olyan, mintha nem is fürödtem volna. Az illata pedig nedves toalettpapírra emlékeztet. Az egyetlen dolog, ami tetszik benne, az a csomagolása.

Alina1027

2020. január 17.

Valamiért babáknak való tusfürdőre emlékeztet az illata, imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Valamiért babáknak való tusfürdőre emlékeztet az illata, imádom.

csill87

2019. december 27.

Imádom a lila színét, különleges illatát! Rég nem jött be így balea tusfürdő. Tényleg tiszta, nyugtató, nagyon kellemes illata van. Örülök hogy megvettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

dizabella01

2019. december 15.

Az illata teljesen megeggyezik a Johnson's baby bedtime powder púder illatával. Nagyon finom, tisztaság illatú es púder illatú is egyben. A csomagolása is gyönyörű, és az ára rendkívül megfelelő. Ár érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Csutak

2019. december 15.

Csak azt tudom mondani, amit már előttem is leírtak. :) A színe is tetszik, az illata méginkább (parfümös-púderes, számomra legalábbis) és sajnos szárít egy picit, de hát nekem télen mindentől kiszárad a bőröm, ettől még nem fogok neki kevesebb csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

mafalda

2019. december 8.

Nagyon bírom a színét, az illata is fini, néha jók ezek a tusik, a csomagolása meg elvarázsolt. Persze a gyerek cuccoknál volt😂.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Alaya

2019. november 30.

Jah, a színe *. * teljesen beleszerelmesedtem <3 az illata nem annyira tetszik, de azért el fogom használni, már csak a színe miatt is xD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

CrazyKid

2019. október 26.

Lehet beteg dolog, de engem egy kellemes ragasztó "illatra" emlékeztetett, ezért hazahoztam. Habzik, de szerintem nem tisztít jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate