Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő mandulavirág és magnólia illattal. Védi a bőrt a kiszáradástól, megőrzi nedvesség egyensúlyát.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dana1983

2021. szeptember 19.

Finom illata van (néha marcipános), csak kicsit émelyítő. A minősége a szokásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

kau

2021. augusztus 31.

Szeretem a Balea tusfürdőket, de ez számomra a totális mellényúlás volt, amikor a maszk miatt nem lehetett megszagolni a termékeket. Számomra nagyon kellemetlen, erjedt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

d.anett89

2021. július 16.

Nagyon szeretem.
Kellemes finom illata van, hosszan tartó és legalább nem viszketek tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Nagyon szeretem.
Kellemes finom illata van, hosszan tartó és legalább nem viszketek tőle

Lina14

2021. május 26.

Nagyon jó illata van, tavaszias és könnyed. Jól habzik, jól tisztít de engem kicsit szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Lia1020

2021. május 11.

A barátom segített választani, elég jó ízlése van :P
Nagyon finom illatú és rajtam fürdés után is érződik, elég sokáig.
Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

A barátom segített választani, elég jó ízlése van :P
Nagyon finom illatú és rajtam fürdés után is érződik, elég sokáig.
Nem szárít.

Lylien

2021. március 12.

Nagyon jó az illata, kellően habzik (de nem túlságosan), könnyű lemosni, nem szárít jobban, mint bármilyen másik tusfürdő és még az ára is kedvező. 3,5 pontot adnék, ha lehetne.
Biztosan kipróbálok másik illatot is ebből a sorozatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Biztosan kipróbálok másik illatot is ebből a sorozatból.

csvik

2021. február 13.

Imádtam az illatát, sajnáltam mikor elfogyott. Még a páromnak is tetszett ez a fajta tusfürdő. Ha meglátom a boltban, biztosan megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Vicus

2020. december 8.

Kellemes illata van, jól habzik, kicsit szárítja a bőrt. Szokásos Balea tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Nicu

2020. augusztus 5.

Nagyon finom illata van, erősebbnek érzem a magnóliát. Rajtam elég tartós. Krémes állaga van, jól habzik, nem irritál, nem szárít. Végre új fincsi illat, ami nem limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Puszedli83

2020. július 15.

Nekem ez nem jött be annyira, mint az eddig használt Balea tusfürdők. Alig habzik és nekem az illata kicsit mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate