Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő zöldcitrom és menta illattal.

Szerkesztői kedvencek: 2016 július

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tátombák

2019. június 1.

Én nem igazán vagyok híve a limitált Balea tusfürdőknek, utálom, hogy ha valami beválik, kiadás után pár héttel már nem kapható. Ez valami önvédő mehanizmus lehet, mert ritkán veszek ilyen termékeket, ha van is itthon, akkor azt anya szokta venni. Ezzel is csak azért tettem kivételt, mert engem kilóra meg lehet venni a nyári mentás illatokkal.

Régen nagyszüleimnél a kertizuhany mellett volt jópár tő menta. Akárhányszor tusoltam, mindig erősen beszűrődött a vizes menta illat, és egy az egyben ugyan olyan illatot érzek ebben a tusfürdőben is. Fizikailag nem hűsít, az illata inkább ami friss. A mentát nagyon érzem benne, nekem inkább zöld illat, mintsem kék, de ez lényegtelen.
Adnék rá 5 csillagot, de a fent említett "limitált kiadás, mert azokban mindig jó pénz van" marketing nekem nagyon nem jön be, és így fejezem ki :D

Up: lányok!!!!! Újra kapható!!! Zöld tubusban árulják, menta és zöldctirom minta van tajta.
És nincs ott a limitált kiadás logó ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

És nincs ott a limitált kiadás logó ;)

bernadettu

2019. január 14.

Egyszer ajándékba választottam ezt a tusfürdőt, nagyon tetszett az illata, igazán friss, gondoltam nyáron jó lesz.
Viszont annyira szárított, hogy nem tudtam elhasználni, ezért odaadtam a család többi tagjának.
Viszont őket is annyira szárította, hogy alig várták, hogy elfogyjon.
Azóta nem vettem semmi Baleás tusfürdőt, mert valahogy a sok jó értékelés ellenére nekem ez az illat nem vált be, és nem merem kockáztatni a többi illatot, hiába tetszik sok embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Viszont őket is annyira szárította, hogy alig várták, hogy elfogyjon.

Dea

2017. július 9.

Amikor kinyomom a tubusból isteni mojito illata van, legszívesebben meginnám,mintsem magamra kenném :) Állaga géles, és kék színű, ahogy fürdök vele citrusos illata van(kissé szúnyogriasztó szagú),de nagyon frissítő vele fürdeni. Igazi nyári tusfürdő isteni illatta,jól is habzik,nem venném újra, de csak azért,mert tudom,hogy limitált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

kalmaniki

2017. június 25.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, de nem tetszett az illata, engem fogkrém illatra emlékeztet. Nem is használtam el, pedig imádom a Balea tusikat, ilyen még nem fordult elő,hogy nem jött be egy tusijuk illata...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

AsamiAizawa

2017. június 11.

Kellemes az illata,de sajnos szárítja a bőröm,és nagyrészt mindegyik másik ilyen Balea tusfürdő is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Creativelifes

2017. május 31.

Gyűjtöm a baleás tusfürdőket, mindet nagyon szeretem ár-érték arányban nagyon jók ez a limeos mentás pedig tökéletes nyáron, frissítő és revitalizáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Gica81

2017. április 16.

Magamnak vettem, de végül a fiúké lett. Uszoda után használták, kellemes, friss illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

gittus0924

2017. április 13.

Tipikus nyári tusfürdő, bár én ősszel használtam :D nagyon tetszett az illata és a bőrömet sem bántotta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

pilleriin

2017. március 29.

A nyaralásunkra vettem meg, nem csípett, nem irritált, nagyon elégedett volt vele mindenki, aki használta. Kicsit a menta jobban érződött benne, szerintem ez teljesen uniszex tusfürdő, és tényleg hűsít a kánikulában. Szuper volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

Zsaninyusza

2017. március 24.

Nem tetszett az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Nem tetszett az illata.

Antioxidánsok: Tocopherol