Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szegej, Módosítva: 2013. október 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Avokádó kivonattal és B5 vitaminnal. Nyugtatja a bőrt, és növeli a nedvességmegtartó képességét.

rmonika74

2012. szeptember 17.

páromnak borotválkozás után rettentően gyulladt volt bőre. több terméket is kipróbált, aztán megvettem neki ezt évekkel ezelőtt. azóta csak ezt használja. az árát aztán egyik-napról a másikra hírtelen megemelték, volt, hogy egy időre hiánycikk lett, de azóta is csak ezt vásároljuk. neki bevált :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

bandita

2012. május 20.

Az Oriflame egyik after shave balzsamját váltottam le erre a termékre, mivel a páromnak érzékeny, de mitesszeres arcbőre van. A Nivea Sensitive-t sajnos a jó vélemények ellenére nem mertem megvenni, láttam benne komedogén összetevőt. Ezt a terméket használja egy ideje, nem panaszkodott ugyan rá, nekem valahogy mégsem tetszik az arcbőre, látok néhány pattit a borosták között, ezt a másik termék használata közben nem tapasztaltam. Átmeneti időszakra szántam ezt a balzsamot, de hatékonyabb, szebb összetevőjű terméket fogok keresgélni.
A párom kételkedő mosollyal szokta hallgatni a krémmániás aggályaimat az általa használt kozmetikumokkal kapcsolatban, ez ellen a krém ellen nem emelt még kifogást, de szerintem azért nem, mert én választottam a drogéria polcáról, miközben ő bő 1/2 órát kint csücsült a parkolóban az átforrósodott autóban. Így biztosan átélte a termékválasztás fontosságát, és most örül, hogy azóta békén hagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 20.

csillag

2012. március 20.

Én vettem a pasimnak, csak akkor használta mikor a loreal elfogyott, és még nem vettünk újat... Nem tetszett neki az illata, ráadásul alig itta be a bőre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.