Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocknrose, Módosítva: 2016. július 26.

Kategória:   Tusfürdők

Hűsítő hatású mentolos tusfürdő férfiaknak.

Petbeata

2019. július 4.

A férjem választotta magának és nagyon meg volt vele elégedve. Alapból szereti a mentolos, hűsítő tusfürdőket, szerintem újravesszük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 4.

oreganyo

2019. május 26.

A páromnak vettem, fincsi illata van, szereti használni. Biztosan hűsíteni fogja nyáron is, mert ebben a esős időben mentolos jégkockaként jön elő a tus alól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

eilthyr

2019. március 13.

nyári rekkenő hőségben nagyon szerettem ezzel tusolni! friss, élénkítő, hűsítő! a csomagolást is eltalálták: mindig örülök, ha van némi érdes fogófelület a flakonon - erre igazán rászokhatnának a gyártók a "női" tusfürdőknél is (nem csak a "sportos" változatoknál)!
ami kicsit furcsa volt és nem tetszett: időnként furcsa "összecsomósodott", sűrűbb, kevésbé szétoszlatható "darabokat" is találtam benne. ezt nem tudom mire vélni. (a termék más csomagolású és színű, mint a feltöltött képen. most világoskék folyadék, a fedél világoszöld középkék kupakkal.) - 18/11/25

frissítés: ismét ezt használom. az állaga még mindig furcsa: sűrűbbnek, ragacsosabbnak tűnik, mint amilyen a többi tusfürdő. nagyon frissítő reggelente, egyik kedvencem lett! - 19/03/13

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

koxy001

2016. december 5.

Imádom a Balea tusfürdőket, így bátorkodtam a páromnak is venni egyet, mert a boltban nagyon megtetszett az illata. Szerencsére neki is tetszik és a tisztító hatása is jó, viszont az elillanó illatot most nem tudom elnézni neki, mert olyan jó mikor párom illatozik. :) Ez minden tusfürdőjükre igaz így, nem okozott csalódást igazán. Egyébként nagyon jó. Nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

rocknrose

2016. július 26.

Barátomnak vásároltam, illat alapján választottam. Szerintem nagyon szuper és ezt a barátom is megerősítette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Mannitol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.