Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szakáll- és arctisztító hab, mely eltávolítja a szakáll alatti szennyeződéseket és puhává varázsolja azt.

fairynorah

2018. június 4.

Én is a páromnak vettem szettben. Nem egy nagy pampucos, hetente kb használja, de szerinte nem
csinál semmit... Ahogy elnéztem az összetevőlistát, úgy voltam vele, h simán kipróbálom arclemosónak, úgyis kéne valami szulfàt mentes. Még csak sminkmentes napokon mertem hasznàlni, de eddig remekül bevált 😄 Nem zsírosít-szárít, az illata nyilván nem a kedvencem, de legalàbb nem megy kárba, ha már a Zember nem hajlandó használni 😅 Eddig legyen 5*
UD: elhasználtam, jó volt, lehet,hogy újraveszem, most már direkt MAGAMNAK, mert szépen leszedte a sminkem, nem szárította-zsírosította a bőröm, sokkal elégedettebb vagyok ezzel,mint a saját "rendes" arclemosóimmal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Boombapple

2017. augusztus 3.

Az emberemnek vettem, mert hosszú már a szakálla és elfogyott a szakállsamponja. Azt mondta, hogy az a legjobb benne, hogy nagyon habzik és jól tisztít. Nem pihította a szakállát, hanem szárította, de ezt pozitívumként emelte ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.