Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő férfiaknak fűszeres-fás illattal. Gyengéden megtisztítja és felfrissíti a testet, arcot és hajat. Védi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kaposztamester

2020. november 25.

Kár hogy limitált kiadás . Jó illatú , tartós és természetesen pénztárca barát

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Kár hogy limitált kiadás . Jó illatú , tartós és természetesen pénztárca barát

Isabell

2019. október 27.

Ha a Dm-ben járok (elég sűrűn :'D) mindig veszek a férjemnek is valami újdonságot, így került anno ez a tusi is a kosaramba. Finom illata volt és nem szárította a bőrét.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Csipetke

2019. március 15.

Mikor megláttam, hogy limitált kiadás egyből lecsaptam rá. Meg sem szagoltam, csak itthon a párommal. Nem rossz az illata de szerintünk van ennél jobb illatú tusfürdője is a Baleának. Minősége ugyanaz mint a többinek így lepontozni ezért nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Csilluska

2018. június 19.

Mit is mondhatnék? Mi tusfürdöböl csak Baleát veszünk a férjemmel, az ár/érték aránya verhetetlen. Ez is egy tipikus Balea tusi a szó jó értelmében. :) Jó illatú, semmi irritáció, olcsó, persze, hogy megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

papaverrhoeas

2018. március 23.

A páromnak vettem, aki teljesen lelkes volt tőle. Szuper, férfias az illata, de nem az az orrbántó típus. Nem szárította a bőrét, ráadásul olcsó, vegán, sokáig tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

ssz

2018. január 31.

A párom véleménye szerint szuper tusfürdő, tetszik neki és nekem is az illata, nem szárította a bőrét, nem vakarózott utána, és nem igényelte a bőre a krémezést, pedig ez ritka nála. Meglepő, hogy pont egy olcsóbb kategóriájú tusfürdővel értük el ezt, de nagyon örülök. Nálunk nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Evie

2017. december 27.

Én mostanában is kaptam (Németországban) belőle, ez az illat nagyon nagyon jó, bár lenne női megfelelője is! Tényleg, mintha egy erdőben lenne az ember...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

csokibeka

2017. december 15.

Tényleg ennek a tusfürdőnek volt a legtartósabb illata a Baleák közül. Remélem visszahozzák. Szokásos minőség, szereti a férjem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

csemegeuborka

2017. november 11.

Nagyon szeretem/szeretjük :)
Pancsi után a fürdőben jó pár óráig érezni, sőt néha még reggel is megcsap az esti használat után :)
A párom bőrén is jó pár óráig érzem.
Kár, hogy limitált volt.. Minden ami jó, limitált..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Nagyon szeretem/szeretjük :)
A párom bőrén is jó pár óráig érzem.
Kár, hogy limitált volt.. Minden ami jó, limitált..

cooleva

2017. szeptember 8.

Nagyon jó! Páromnak vettem és amikor ezt használja, mindig érzem ezt az illatot a bőrén:-) Csajszik, jó meglepetés lehet ez a férfiúknak;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate