Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicuka, Módosítva: 2014. november 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Regeneráló és bőrfeszesítő éjszakai arckrém Q10 koenzimmel és sheavajjal, igénybevett bőrre.

goracka

2019. július 12.

Eddig Mixa Hyalurogel Rich arckrémet használtam, mert elég érzékeny a bőröm. Bevált, bár olyan rohadás drága, hogy alternatívát kerestem és valahol rémlett, hogy a férfi arckrémek sokkal kíméletesebbek, mert az ő bőrük nincs annyira "kikészítve" mindenféle különböző krémek által. Szóval erre az éjszakai krémre esett a választásom, ami nagyon bevált. Reggel is használom, méghozzá alapozó alá! Nagyon szép, egyenletes bőrfelszínt ad, minimálisan ránctalanít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

h.nikolett

2014. december 3.

Egy kérdés: MIÉÉÉRT kell bele glicerin?! Értem én, hogy nem ártalmas, tán még jót is tesz, de olyan "nyomot" hagy az ember arcán, ami zavaró tud lenni. Egyéb hiba nincs vele, az illata diszkrét, visszafogott, hatását tekintve az átlagos arckrémek közt csücsül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

cicuka

2014. október 31.

ez nagyon jó cucc! apukámnak vettem, de nagyon kíváncsi voltam rá, így kipróbáltam én is. sárgás színű, könnyen beszívódó kis krém, jól hidratál. ragacsos érzést akkor hagy, ha túl sokat kenek. az illata nagyon kellemes, friss, természetes. féltem, hogy erős lesz a benne található parfüm miatt, de nagyon enyhe, valamilyen virágra vagy gyógynövényre emlékeztet, tehát kicsit sem férfias. apukám szorgosan kenegeti magát vele, szerintem az ő tetszését is elnyerte. (szeret kencézni:)) szemkörnyékre is kentem, és csak jót tapasztaltam, pedig ott nagyon érzékeny a bőröm. erősen gondolkozom rajta, hogy magamnak is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Urea, Potassium Lactate, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.