Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden bőrtípusra.Intenzíven és gyengéden tisztít,és előkészíti a bőrt a további arcápolásra.A hialuronsavat tartalmazó arcradír mikroszemcséi frissé és üdévé varázsolják az arcbőrt.Kíméletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket,hatékony a pattanások és a mitesszerek ellen.

Mossyka

2015. augusztus 7.

Én ma már más csomagolásban találkoztam vele. Az illata kellemes és tényleg frissít. Na mondom így akciósan nem is rossz 100 ml, főleg, ha még jó is.
A szokásos vásárlás utáni blokk kiganézásnál vettem észre, hogy teljes árat fizettem érte, korántsem annyit, mint amennyi ki volt írva.
Mondjuk kész csoda, hogy egyáltalán kaptam blokkot, mert az utóbbi 3-4 vásárlásomnál még csak a szándékát sem láttam, hogy blokkot akarnának adni. Szóval, ha dm-ben jártok mindig csekkoljátok a blokkot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Dana1983

2014. március 7.

A barátomnak vettem, nagyon megszerette. Már látszik a bőrén a hatása, kevesebb a mitesszere. Az összetevői elfogadhatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

terke29

2013. május 10.

Férj használja már évek óta.Esküszik rá.Ha a kétharmada hiányzik,kikerül egy postit a hűtőre:HusbandPeeligPlease! Így.Egyben.Rikító,hatalmas betűkkel.Mert bár Férj királylányosan fürdik(minimum egy órán át,hosszan kenekedve,pepecselve,kencézve-miegymás),de az,hogy elmenjen a Dm-be..Nos az már nem királylányos.És akkor kikerül a postit. :)
Ha esetleg nincs kéznél az én saját különbejáratú peelingem(Avonos,a zöld Clearskin),olyankor néha nyúlok ebből.Ez kicsit durvább szemű,mint a női verzió,de még épp nem kellemetlen,jól tisztít,a maradék sminket is simán leszedi(DragQueen-ek irány a DM :D ), az illata-nyilván-férfias,de elviselhető egy nőn is.Nálunk kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 10.

Sheila

2013. május 8.

Nő létemre én is használom :-) és imádom. Kellemesen radíroz, de nem durva, szépen tisztít. Az illata férfias valóban, de hálistennek inkább a frissre hajaz, nem annyira markáns, mint egy arcszesz, úgyhogy én kifejezettem szeretem. Lemosás után amúgy is elillan alőbb-utóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.

Lukécia

2013. március 24.

Nagyon jó termék, nem túl híg, nem túl sűrű, elég szemcse is van benne, szép sima arcbőrt csinál. Igaz, férfiaknak készült, és ezért az illata is férfias, de kit érdekel, utána úgyis kenek még fel valami női illatú krémet v pakolást, tényleg csúcs szuper amúgy. A csomagolása sajnos nem egy nagy dizájn, pl átlátszó tubusban nagyon jól nézhetne ki v pumpás kiszerelésben a világoskék szemcsék-átlátszó gél párosítás miatt. Na de azért kárpótol a termék kiválósága, úgyhogy 5 csillagocska

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

gwendolen

2013. február 22.

Ez szerintem is nagyon jó, itt olvasottak hatására kezdtem a Balea férfi termékei felé fordulni, leárazva vettem és szuperjó. Nem túl erős, de puha bőrt eredményez. Nincs is hova ragozni, jó vétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

tenyitomi

2012. november 18.

Elég kellemes használni,a radírozószemcsék aprók és elég sok van benne,nem az a brutálbőrleszedős hatású/mazoistáknak nem lesz jó/de érezhetően simább,finomabb a bőr utána,összetételére sem lehet panasz.,normál problémamentes bőrre jó választás lehet.100ml 700pénzért vesztegetik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).