Balea

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

muccanto

2013. május 24.

Féláron jutottam hozzá, mint közeli lejáratú termék (hűtőben szerintem kibír egy hónapot még). Nem bántam meg. Nem ver ki tőle ragya, valahogy egységesebb vagy egyenletesebb és üdébb lett a képem, valamint kissé mattít, ami nem hátrány.
Egy bánatom van, az átkozott pumpás teteje. Levettem, mert nem jött semmi, kitakarítottam, de a vákuumnak annyi, szóval le kellett fűrészelnem a flakon tetejét :) Eddig ötöske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

Pöti

2013. április 17.

Hát, sose gondoltam volna, hogy férfikozmetikumot kenek magamra... :-) Én sajnos kimaradtam az SOS Fluid őrületből.. Már nálunk se kapni, csak ezt. Gondoltam, legfeljebb elhasználja a párom, ha rajtam mégse működik. Félve szagoltam meg, hogy vajon mennyire van férfias illata. Sajnálom, hogy telenyomták parfümmel... Ha ettől eltekintünk, tényleg csodás kis termék. Felkentem, arctisztítás után közvetlenül. Nekem nem fluid állag jut róla eszembe, sokkal inkább krém. Először meg is rettentem tőle, hogy ez bizony nem fog beszívódni. De 5 perc után már csak a pihe puha bőr van... Nincs ragacsos érzés, nagyon jól hidratál. Nekem elég érzékeny a bőröm, sok mindentől ragyás leszek, de az rögtön felkenés után szokott érződni, hogy gáz lesz. Most semmi... Tényleg klassz. Eredetileg a nőknek szánt ureás fluidot/szérumot akartam megvenni, de természetesen már a helye sincs meg a boltban. Ebben tényleg csak az illata hibádzik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Guttmann Natasa

2013. március 2.

Nem is tudom, hogy szükség van-e egyáltalán a végtelenített soraimra vagy elég-e annyit elárulnom: megtaláltam a Balea SOS Fluid utódját... :-) Az én szívem is darabokra tört, amikor megtudtam, hogy a DM beszünteti az árusítását. Kisebb kihagyásokkal (Bioderma Hydrabio Serum, Armani Age Perfecting Fluid) újra a drogéria férfipolca előtt találtam magam fluid után kutatva, nagy tipródás után esett erre a választásom, mert -ha magyarul nem is- de németül elolvashattam, milyen szuper dolgokat tesz ez a termék az arcbőrrel. A hivatalos neve szintén a benne lévő anyagokat tükrözi: ''Sejtmegújító és hidratáló arcápoló fluid Aloe Verával és E-vitaminnal.'' Ebből a zöld növény jelenléte -az INCI-lista második helyén- dobogtatta meg a szívemet, ugyanúgy mint az elődjénél. Azonnal ''bapakolódott'' kettő a kosaramba. Kényelmes, pumpás kiszerelésű a csomagolása, hófehér közepesen sűrű textúrájú anyag jön belőle, tehát ez inkább hasonlít arckrémhez, mint fluidhoz, de végülis édesmindegy. Kézmeleggel könnyen eloszlatható, puhán siklik a bőrön. Tipikusan az az arcápoló, amiből bármennyit viszek fel-azonnal, pillanatok alatt beszívja a vízhiányos típusú bőröm. Picit csillogó felületet hagy maga után. Engem mondjuk nem zavar a fényesség, mert egy adag krémet, s persze még sminket is kap utána az arcom, tehát gyakorlatilag nem is látszik, hogy mit kentem alá. Viszont olyan férfiaknak, akik nem sminkelnek vagy kennek fölé bármit- na, nekik nagyon nem ajánlanám. Egyebek nélkül egy bő 1/2 óra múlva elmúlik a csillogás, csak a bársonyosan puha, selymes, szerencsére már kevésbé illatos bőr marad. Mert illata viszont van neki rendesen, és hát férfi arcápoló létére férfias, arcszeszes illata van.... Ezzel nem tudok mit kezdeni, én nem vagyok allergiás az illatanyagra, ezért hát megpróbálom a hidratáló krémmel elnyomni. ( :D )
A SOS Fluid árának pont kétszeresét fizettem érte (1 400 Ft), de még így is ''ingyen van'' szerintem. Nyilván nem ugyanolyan mint az elődje, és nem is lesz soha, de a célra egy nyugtatást igénylő, száraz tapintású bőrre szerintem remek!
Frissítés: Egyenesen élményszerű a használata, ha hűtöben tároljuk. Igaz, még nincs nyár, de jól esik a jeges hűsítés, bőrnyugtatás esténként. Nagyon megszerettem.
Zonzinak pedig: az állaga elég híg, folyós, de azért nem annyira, hogy pumpálás után lecsússzon az ujjbegyről. De egy arckrémnél például hígabb szerintem. Nem is zselés, hanem tipius fluid állaga van neki. Összességében egy folyékony alapozóhoz tudnám hasonlítani. Hamar beszívódik, nagyon könnyű érzete van a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

terke29

2013. február 20.

Na tessék a német mentalitás!Néhány hete keresgéltem a SOS Fluidot Münchenben az egyik Dm-ben(a sos-nél le is írtam,mit tudtam meg),de azt már nem forgalmazzák kint.Mielött csalódottan utamra engedett volna a Bayerische Frau,elkérte az e-mail címem,hátha megtudnak valamit.Megadtam,de csodát nem vártam,de ma megleptek:Kaptam egy e-mailt,a Dm-től(nem az adott drogériától,hanem "A" Dm-től!!!),amiben azt írják,hogy ez a krém,hivatott kitölteni az oly kedvelt SOS Fluid által betöltött űrt.Ezt még nem próbáltam ki,de azért előlegben már csak a kommunikációért is megérdemli az 5csillagot.Nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Biosaccharide Gum-1, Glycerin, Mannitol, Glycogen
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Szamárbogáncs kivonat. A CosIng hivatalos funkcióbesorolása szerint bőrkondícionáló. Az összetevő francia gyártója szerint a bogáncs kivonat kiváló regeneráló hatású, mely helyreállítja a bőr védelmi vonalát és segít a hidratáltság javításában.