Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szegej, Módosítva: 2013. október 19.

Kategória:   Tusfürdők

Hajra és testre egyaránt jó.

Kiszerelés: 300 ml

deagle13

2014. február 27.

A karom hajlamos volt kiszáradni a tusfürdőtől, így átváltottam erre. Szeretem a visszafogott illatát, olcsó és nem kezdi ki a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

sky

2014. január 29.

A párom szereti, én pedig a visszafogott, friss illatát kedvelem. Az ára is igen-igen rendben van, többször vettük újra, az egyetlen amit nem szeretek benne, az az összetétele, rengeteg kemikália, hidratáló anyag pedig elvétve... Ettől függetlenül neki bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Jazz-meen

2012. július 29.

Férjem kérte, hogy melóba valami olcsó, egyszerű tusfürdőt vegyünk, hát ezt választottuk. Annyira bejött neki, hogy már itthonra is szivesebben használja, csak néha-néha használ más, erősebb illatú tusit. Jól tisztitja, és nem szárad ki a bőre. Nekem tetszik az illata is (bár tényleg nem olyan tartós, mint mondjuk egy Axe vagy Palmolive...) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

agi.greendaygirl

2012. június 28.

a barátomnak vettünk ilyet még télen, mert a nagy hidegben, száraz levegőjű lakásban és a kemény víznek hála nagyon durván száraz volt a bőre. Mivel nem igazán találtunk szimpatikus kifejezetten hidratáló ffi tusfürdőt, erre esett a választásunk. Kicsit jobb volt tőle a bőre. Amikor kijön a fürdőből én semmit nem érzek az illatából, hamar elillan nagyon. Egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

Hibiszkusz

2012. június 28.

Most vettük a barátomnak a kék tesójával együtt, de eddig még csak ez volt használatban. Én konkrétan oda vagyok az illatáért, olyan finom, lágy, de mégis férfias illat. (A legtöbb férfi kozmetikumnak ugyanis szerintem agresszív és büdös a szaga.) Barátomnak is tetszik, azt mondta elég jól habzik, szóval "jó". Ennyit tudtam kiszedni belőle. :) Ha rajtam múlik ezentúl ezt fogja használni, mert egyszerűen szuper az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 28.

Dana

2012. június 11.

Apukámnak vettem és nemrég jelezte, hogy elfogyott. Nagyon megkedvelte ezért újra kell vennem :) Egyébként én nagyon szeretem az illatát és az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 11.

ribizli

2012. április 26.

Barátomnak vettem, mert érzékeny a bőre, és szó mi szó, csillagos ötös, a hatása és az illata is. Megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

uaim

2012. április 3.

Férjem nagyon szereti azt mondta megmarad ennél nagyon jó a bőrére és illata is fincsi:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 3.

honey021

2012. március 7.

Páromnak vettem mert állandóan panaszkodott, hogy mennyire viszket a bőre. Ettől a tusfürdőtől viszont nem, az illata is szuper az áráról már nem is beszélve. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

milli

2012. február 15.

A barátom szerint nagyon jó, nem szárít , jól habzik, férfias friss illata van és kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.